czwartek, 12 maja 2011, bartek

Nokia W10 z WP7: nowy koncept?

nokia-w10-concept-device-what-windows-phones-might-become-5
 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  O gustach się nie dyskutuje 😛 Jak widać jednym się podoba, innym nie. Co do innych zarzutów. Kto wie czy do momentu premiery telefonu system WP7 nie zrobi wielkiego kroku na przód i nie rozwinie się na tyle aby wykorzystywać potencjał tych parametrów. @Zico, pamiętaj że od lutego to już nie jest ta sama Nokia. Wiele rzeczy mogło się zmienić – myślę nawet że na pewno się zmieniło. Jeśli chodzi o cenę – to na pewno, na początku będzie wysoka. Za TAKIE PARAMETRY trzeba niestety płacić. A w lewym górnym rogu z przodu, tak – to jest lampa błyskowa 😉 (nie wiem po co z przodu, ale ok). Miejmy nadzieje że ten prototyp wejdzie w życie, bo prezentuje się naprawdę zacnie.
  @Hooper, jeśli chodzi o „po co takie newsy”. Właśnie po to aby zawiadamiać o pewnych rzeczach. Jak widać news jest kontrowersyjny – biorąc pod uwagę dyskusje jaka się nawiązała w komentarzach pod nim.

 • Zico

  1. Design 9/10 (bardzo wysoko – sam ekran i ramka czyli top)
  2. System – brak wiarogodnego wsparcia, system nie wykorzysta potencjału telefonu.
  3. Nokia nie wkłada najlepszych podzespołów do telefonów, puki co jak na razie nie stawiała na wydajność (możliwe że to wina symbiana który nie wymagał wiele).
  4. Nokia wypuszcza bardzo dużo konceptów które nie wchodzą w życie, i ten taki jest więc dyskusje można skończyć. Dziękuję!

 • emil

  Po prostu trzeba zarabiać więcej.

 • mirku

  trudno o gustach dyskutować. dla mnie telefon bardzo ładny, ale też obawiam się że cena może zabić zapał wielu chętnych, choć 5 tys to lekka przesada 🙂 co do bebechów, to nokia na prawdę się popisała. czyżby nokia miała wrócić do gry? ciekawie jakie będą odpowiedzi innych mocarzy z branży.

 • Hooper

  No kurde, tak brzydkiego telefonu to ja jeszcze nie widziałem. Wygląda to tak, jakby to robił jakiś 16latek i to jeszcze w pośpiechu. Po co takie newsy?

 • krzych53

  Prototyp, a wygląda jak chiński szmelc (Pewnie firmy NOKLA).
  Co to jest z przodu w lewym górnym logu? Lampa frontowa błyskowa?!

 • ghan

  i co z tego jak wywala cene 5000 zł za to cacko nie ma najmniejszego sensu czekać na te nowiny bo cena od razu zniechęci wszystkich


reklama