, Android Newsy OnePlus Smartfony Telefony

One Plus 2 będzie mógł pochwalić się naprawdę dobrym aparatem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kamf

  13mpix, a mialo byc 16…

 • Adamo1139

  @Jotek44 to grafika przedstawiająca 1+1 z edytowanym logiem, pewnie przez jakiegoś grafika, chyba widziałem to wcześniej, wiec to raczej nikt z techmaniaka tego nie zrobił.

 • jotek44

  Zdjęcie pokazuje plecki One Plus Two (z firmowym oznaczeniem modelu) a podpis pod zdjęciem sugeruje, że to One Plus One. Co śmieszniejsze- zdjęcie pochodzi od samego producenta ! Tak dużo modeli wypuścił do tej pory, że aż mu się mylą !!!

 • FireFrost

  Jakość zdjęć faktycznie robi wrażenie, to będzie spory skok w stosunku do OPO!

 • Gajos

  Jeśli mam być szczery, to… Fotki sa po prostu średnie. Sam prywatnie użytkuje Note 4 i z całym szacunkiem do opo, ale ich aparat jest po prostu przeciętny. Niestety dla osób szukających flagowca z aparatem, polecam G4 lub jesli ktos jest fanem wm, to nową Lumie. Znajomy ma 930 i jak cykamy gdzieś razem na tripach, to w zależności od pory dnia idziemy równo. Z tym, ze on dodatkowo interesuje się grafiką i po obróbce zdjęć można je pomylić z lustrem. (przed obrobka po prostu dobre fotki w czołówce). Nie zgodzę się co do mpx i ich ilości. Im więcej, tym większe pole do popisu jesli chodzi o kadrowanie. Każdy amator fotografii to zrozumie. Mniejsza strata jakości po prostu. Tak więc dalej zostaje z notę 4, czekając na notę 5, Badz ugnę się przed wp jeśli w samie nie będzie slotu sd.


reklama