, Gry i aplikacje Microsoft Newsy Windows Phone

Co nowego przyniesie kolejna aktualizacja WP7: Mango?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • T

  Może i można instalować pseudoaplikacje, ale nie można instalowac aplikacji napisanych w .Net.

 • rey

  Czytnik kodów i identyfikacja muzyki to niezwykle praktyczne opcje… cała funkcjonalnosc w nowej aktualizacji tkwi chyba w aplikacji Voice i tyle. No moze jeszcze opca dla GPSu

 • http://wp7world.pl/ Rafal

  To ja może przekażę jeszcze linka do moich wypocin, które są troszkę dłuższe niż te tutaj. Jeśli chcecie przeczytać o większej ilości szczegółów, zapraszam.

  wp7world.pl/bing-…cji-mango/

 • Galomaniak

  @T – Jeśli to, że można instalować aplikacje spoza marketu/appstore’a/marketplace’a jest jedynym argumentem wyższości WM6.5 nad innymi systemami, to muszę Cię zmartwić – w każdym androidzie (poza kilkoma szczególnymi przypadkami, bodajże jakiś ebook reader oparty na androidzie) można instalować aplikacje spoza marketu.

 • T

  No po latach zaniedban jest nieco przestarzały.
  ale 60FPS na komórce jest zupełie niepotrzebne.
  To jest przede wszystkim system do zastosowań profesjonalnych a nie do gadgetów. Na WM pisze się dedykowane aplikacje, za które firmy płacą dziesiątki tysięcy, ale chcą je a wyłącznośc, są to systemy łaczące się z baza danych.
  Tego w storach i marketach się nie da zrobić.

 • Galomaniak

  Jakby nie patrzeć – te rzeczy tylko spokojnie można wprowadzić w normalnych systemach jako aplikacje (patrz: Android, iOS). One w samym OSie nic nie wnoszą.

  @T – ja bym powiedział, że iOS jest duuużo lepszy od WP7, a Android jest lepszy od iOS inaczej (ma wady i zalety). WM6.5 ma naprawdę sporo wad, m. in. obecnie już brak wsparcia (mimo zapewnień MS), słaba obsługa grafiki (60fpsów nijak nie uzyskasz, nawet jeśli hardware by się wyrabiał), całkowity brak bezpieczeństwa, brak wsparcia od producentów oprogramowania (nie powstały najbardziej potrzebne programy – nowy SPB Shell 3D i Opera 11). Kilka zalet ma – jest to jedyny prawdziwy, obok Maemo, system operacyjny (w sensie taki na PC) na komórki.

 • T

  Ja ciągle mam wrażenie, że WP7 jest równie bezużyteczny co iOS a Android jest tylko troszkęod nich lepszy.

  Nadal bezkonkurencyjny pozostaje Windows Mobile 6.5. Zamiast robićmango czy kiwi niech lepiej zrobią WM 7.


reklama