, Android Newsy Phablety Samsung Smartfony

O Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 edge Plus wiemy już sporo


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • seba

  @Janek jeśli nie jesteś właścicielem note 4 to cieszysz się z nadchodzącej premiery nota 5 ale jeśli jesteś jego właścicielem to wiesz ze wraz jego nadejdzieściem tracisz kilka stówek przy ewentualnej sprzedaży nota dla 4 dla przyszłego nota 5. Ja to już przerabialem 2 razy. Jestem z serią note od drugiej generacji i zapewniam wszystkich że note 4 w wersji C jest w tej chwili najlepszym phabletem samsunga jak i być może (nie wkurzając fanów iPhonów, sony, lg czy htc) najlepszym phabletem stworzonym do tej pory na świecie.

 • Janek

  Zgadzam sie co do radia, lepsze własne utwory, poza tym jest radio internetowe bez reklam,
  Note 4 to najlepszy phablet jaki dotąd skonstruowano,oczywiście wersja C z Exynosem, tylko ta koszmarna nakładka touchwizz, ale cieszy premiera nowego Note 5, bo znacznie potanieje Note 4

 • ravraj

  Up @Marcel
  Bredzisz.
  Note 3 którego posiadałem miał wymienna baterię i slot microSD
  Kto slucha radia ? taką sierściuchową muze jaka zapodają te pseudostacyjki teraz to sie słuchać nie da. Reklamy, reklmay i reklamy. i jeszcze reklamy przerywane muzyką. Dramat.

  • Linek

   Wawa, trójka jeszcze da radę, ale reszta… sam opisałeś, szkoda słów.

 • Marcel

  Jeżeli nie będzie wymiennej baterii i slotu SD to po raz 5 nie kupię Note. Już brak radia FM wku…ł mnie mocno.

 • jotek44

  Wszystkie przecieki przed oficjalną premierą są tylko plotkami, mniej lub bardziej wiarygodnymi. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że przeważnie różnią się od siebie. Można domniemywać, że także sami producenci podgrzewają atmosferę podsuwając nieoficjalnie sprzeczne informacje. Im więcej niewiadomych i niepotwierdzonych doniesień, tym większe zainteresowanie samą premierą. I wówczas okazuje się, że wiele wcześniejszych doniesień było zwykłą plotką. Paradoksalnie najwcześniejsze przecieki bywają często najbliższe prawdy. Nigdy do momentu oficjalnej premiery nie można mieć stuprocentowej pewności.

 • KK73

  Wcale nie jestem pewny, że nie chodzi o to by właśnie uzyskać efekt dezorientacji. Wtedy można sprzedać zdecydowanie słabsze urządzenie jakim jest s6 edge plus w kosmicznej cenie wmawiając sporej liczbie użytkowników że większe znaczy lepsze. Osobiście i tak wybrałbym Nota bo jak na razie każdy ich Not jest zdecydowanie urządzeniem typowym.

 • jotek44

  Zacieranie charakterystycznych różnic między seriami to zdecydowanie zły pomysł. Powoduje chaos i dezorientację wśród zwolenników określonej linii a to nie sprzyja wzrostowi sprzedaży. Zaskakiwanie zmianami w tradycyjnym podziale produktów i ich budowie może spotkać się z ostratyzmem sympatyków tej marki. Samsung mocno ryzykuje.

 • VanillaNinja

  Brałbym! To znaczy brał będe 🙂 O ile minimalna pamięć w N5 będzie 64GB to nie zrobi mi różnicy brak slotu. Ale te szklane plecki troche mnie przerażają.

 • LB197

  4 ‚akapit’ pod II zdjeciem czytnika nie czytanka 🙂

  I kombinuja juz do tego stopnia, ze chyba sami nie wiedza czego chca.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Ta czytanka mnie prześladuje.


reklama