, Android Newsy Samsung System Telefony

Samsung Galaxy S6 otrzymuje Androida 5.1.1 Lollipop. W Polsce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Iwo

  Dzisiaj rano zaktualizowałem mojego SGS6 Edge do Androida 5.1.1. Co prawda telefon – mimo włączonego automatycznego informowania o aktualizacji – nie zameldował mi o tym, ale po wyłączeniu sprawdzania tylko przez WiFi zaraz znalazł i rozpoczął pobieranie – wielkość aktualizacji 647 MB. Przy ściąganiu przez LTE z Orange zajęło to niecałe 5 minut. Sama instalacja zajęła drugie tyle, a następne 5-7 minut zajęła optymalizacja aplikacji do nowej wersji systemu.

  Telefon niebrandowany, wersja XEO – od żadnego operatora, z polskiego Saturna. Działa w sieci Orange.

  Jak na razie:
  – od godz. 9:00, kiedy naładowałem go full, do tej pory zeszło 7% akumulatora – jest 93% – bez włączonego na stale WiFi, lokalizacji, synchronizacji kont, ale z bieżącym pobieraniem danych przez sieć komórkową i normalnymi rozmowami;
  – ilość zajętego RAM-u spadła z ok. 80-87% przy 5.0.2 do 65-72% w 5.1.1;
  – możliwość usunięcia z listwy szybkich ustawień Szukacza i Szybkiego wybierania;
  – możliwość włączenia ruchu tapety przy zmienianym kącie patrzenia na ekran;
  – nie znalazłem RAW – możliwe, że podobnie jak w przypadkach opisanych po aktualizacji w innych krajach działa dopiero w przypadku zainstalowania aplikacji z aparatem firm trzecich.
  – szybkość – zdaje się, że minimalnie się zwiększyła, ale przed aktualizacją też nie narzekałem – żadnych lagów, wyłączania aplikacji, czy blokowania telefonu.

 • Robert

  Dlatego note4 zmieniłem na Huawei Mate 7.
  Samsung nie potrafi poradzić sobie z nakładką od lat.Tak prostej aplikacji jak dialer nie mogą zoptymalizować. Szkoda bo na dłuższą metę użytkowanie ich sprzętu mnie doprowadza do szału.

 • Maxxx

  SZOOOK! Piekło zamarzło… Niestety potwierdzam info Michała – system wygrany na czysto (za pomocą Odin i full wipe) i galeria, jak się otwierała 3-5 sekund tak się otwiera. Dialer chwilami też dostaje zawiechy… Całe szczęście, że to sprzęt chwilowy… Na dłuższą metę dla mnie nieużywalny.

 • twin

  a jak inne modele s4 i s5?

 • http://gravatar.com/melkarvphoto89 Michał

  Według moich wrażeń po aktualizacji, wydaje mi się że bateria szybciej się wyczerpuje, a zdjęcia mają więcej szumów :/
  Jak zacinał, tak zacina się dalej a obsługi plików RAW nie ma.

 • Kunegunda

  Teraz czekać na Galaxy S5 🙂


reklama