, Newsy Sony

Dział mobilny Sony nie na sprzedaż


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • D.K

  @FireFrost – zgadzam się z Tobą odnośnie tego, że Sony nie ma nic ciekawego w średniej półce cenowej. Nie rozumiem totalnie, dlaczego Sony ciągle w najpopularniejszej półce cenowej, robi głównie ogromne telefony, które dodatkowo mają dość mierne parametry. Ja osobiście chętnie kupiłbym coś pokroju T3, ale o wymiarach max 4.5″. Jeszcze od czasów Sony Ericssona jestem głównie użytkownikiem tej marki, i aktualnie szukam Z1 compacta, bo choć wolałbym jednak coś tańszego, to nic ciekawego nie ma, a nie chcę się cofać w stosunku do mojej aktualnej Xperii P. A Z1 compact jest jeszcze tym porządniejszym Sony i aktualnie można go dostać w coraz bardziej przystępnej cenie.

 • lukasz

  Używam sony od 4lat i póki co nie widzę nic lepszego, wodoszczelność się przydaje. Przez chwilę miałem okazję używać WP 8.1 i to ciągłe ładowanie apek, powrót do ekranu startowego, zawieszanie się tel. juz mnie zraziło. Komentarze w stylu „padlo” piszą ludzie którzy nigdy nie używali tych telefonów.

 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoatregoat

  Z3+ to poadlo bo ? stac cie na to podło m w ogóle ?

 • FireFrost

  A które to te „wysokojakościowe produkty”? Z tego co widzę, to poza Z3 każda inna zetka (a w szczególności Z3+) to totalne padło, na średniej półce nie mają nic ciekawego, M4 Aqua to żart ze względu na nędzną pamięć ROM… Sony, czas się obudzić!

 • Prawdziwy

  Jeden z niewielu producentow, ktorzy WP nawet kijem bie chca szturchac, nie pedza za cyferkami. Choc Z3+ to kaszana totalna.

  • thesmallest

   @up, szkoda bo WP spoko, a WM10 zapowiada się świetnie

  • ppp

   Jakbyś się trochę interesował nowymi technologiami to byś wiedział że Sony ma PlayStation a Microsoft XBOXa, więc to trochę dziwne jakby wspierali swojego konkurenta i to jeszcze teraz jak chodzą słuchy o kupnie AMD przez MS, więc jakby do tego doszło to Soniak by musiał bulić MS za chipy do PS4 i MS by na tym jeszcze zarabiał więcej niż na swojej konsolce lol.

   Sony, HTC i BB trzy popularne padaki które notoryczne kwartał w kwartał dokładają do tego biznesu zobaczymy, który pierwszy odpuści albo stoczy się na margines(Chociaż BB już tam chyba jest). Czas wszystko zweryfikuje i jeszcze nie zapomnij o tym, że rynek smartfonów już się nasyca i wkrótce może być identyczna sytuacja jak ze zwykłymi tabletami(nie hybrydami) gdzie zaczną się spadki a wtedy odbić się od dna będzie ciężko bo każdy producent będzie miał ciężko i każdy będzie chciał jakoś przetrwać nawet za cenę dokładania do telefonów a wtedy zostaną tylko najlepsi i najwięksi.


reklama