, MyKronoz Testy Wearables

Test | MyKronoz ZeSplash. Prosty, wytrzymały i tani smartwatch

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mazur

  Kupiłem tego smartwatcha na próbę i okazał się całkiem niezły. Ma wszystkie podstawowe funkcje jakich szukałem, a do tego jest dość tani. Co do zarzutów o ładowanie – owszem, ale to już urok wszystkich tego typu zabawek. Telefon też trzeba już ładować co drugi dzień. To tylko kwestia przyzwyczajenia.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Mazur,
   Nie powiedziałbym aby cena 350 zł. za taka zabawkę z tandetnego plastiku była atrakcyjna i tanio .

   Sorry ale markowy zegarek ze stali który ma klasę i prestiż kupisz za podobna sumę lub z dopłatą a nie będziesz go musiał nosić z ładowarką 😀

   Nie wyobrażam sobie abym taki shit z plastiku za 350 zł. mógłbym nosić do markowych ciuchów lub garnituru na spotkanie w firmie lub gdziekolwiek .
   Może dla 10 latka do gimnazjum coś takiego jest cool i smartfon Manta lub GoClever ale nie dla ludzi innego pokroju jak ja i tych których znam.

   • http://gravatar.com/lolindirc lolindirc

    Dla ludzi twojego pokroju żaden smartwach nie jest dobry bo kaftan bezpieczeństwa nie sprzyja zerkaniu na nadgarstek. ;]

 • Ferdas

  @Nazir, ty jesteś „poważnym dorosłym facetem” Hahahahahahaha jebłem

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Uważam że na obecną chwilę takie zegarki to zabawki dla 10 latka do szkoły a nie zegarek dla poważnego dorosłego faceta .
  Generalnie jak zegarek trzeba ładować co kilka godzin i pamiętać każdego dnia o ładowarce aby następnego dnia nie zostać z ręką w nocniku i bez zegarka to śmiech na sali .
  Kolejna próba wymyślania zbytecznych gadżetów i szukania kasy u naiwnych klientów .

  Dla mnie zegarek ma spełniać podstawową funkcję jak wskazywać czas i abym nie musiał go ładować przez rok

  • Gall Anonim

   Pierwszy raz w życiu popieram Nazira. Ewentualnie są jeszcze zegarki pokroju Casio G-Shocka GBA-400, ale on się chyba już jako Smartwatch nie łapie.


reklama