, Android Gry i aplikacje HTC Newsy

HTC Desire HD i Incredible S: Gingerbread do pobrania!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Hirisho

  Kurcze to ciekawe ile będę musiał czekać.. Play udostepniał do tej pory wszystkie aktualizacje czy fixy od razu..
  Galomaniak’u a jak sądzisz ile takie czekanie może potrwać?

 • Galomaniak

  @Hirisho – do telefonów brandowanych, kupionych u operatorów aktualizacja może nie być jeszcze dostępna. Tak przynajmniej było w przypadku Samsungów.

 • Hirisho

  Na jakiej zasadzie jest dokonywana aktualizacja? Kiedy sprawdzam w telefonie dostaję informację, że nie ma dostępnych aktualizacji dla mojego telefonu. Korzystam z DHD, z góry dzięki za info 🙂

 • Galomaniak

  Działa fajnie na DHD, w zasadzie wiele nowego nie wnosi, bo z poprawek systemowych (m.in. lupka) HTC wprowadziło samo do 2.2. Niestety wycięto animację wyłączania ekranu, jak i zielone ikonki na pasku. System działa zauważalnie płynniej (prawie jak iPhone 😉 ). Denerwuje mnie nowe menu – dodali przewijanie kartami w pionie (podobnie jak TouchWiz czy iOS), co przy moich 9 stronach aplikacji jest katorgą przewinąć z samej góry na sam dół. Dodali do menu opcje Częste i Pobrane (czyli ostatnio zainstalowane), szkoda, że nie można dodawać własnych folderów – spokojnie jest na to miejsce. Sama aktualizacja przebiegła sprawnie po WiFi (100MB), nie trzeba nawet posiadać komputera.


reklama