, Apple Newsy Samsung Technologie

Samsung dostarczy pamięć do nowych iPhone’ów?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ja

  A mówi się że Samsung kopiuje… Te 2 firmy nie mogą bez siebie żyć. Samsung nie sprzedaje tego co ma najlepsze i właśnie z tego powodu konkurencja ma np słabsze ekrany. Z chęcią zobaczył bym iphona z ekranem samsunga i z najszybszym exynosem + optymalizacja apple. Tylko że do tego nie dojdzie nigdy bo apple chce jak najwięcej zarobić na iphonie a exynos i ekran samunga były były by dla niego za drogie.

 • LB197

  Troche beka. Samsung produkuje procesory, ekrany do tego jeszcze pamiec. Produkty tej firmy powinny sie nazywac ‚Czesci Samsung, skladanie Foxconn, system i pozwy Apple’ Gdyby wszyscy dookola sie od nich odwrocili i zerwali umowy, to znikneliby w tydzien 🙂

 • jotek44

  Potwierdza się słuszność strategii Samsunga. Nie koncentruje się tylko na sprzedaży finalnych produktów, ale rozwija także sprzedaż konkurencji najważniejszych podzespołów- wyświetlaczy, procesorów i pamięci RAM. Ma przy tym kolosalny atut w ręku- jego produkty to owoc najbardziej zaawansowanych technologii, zapewniających najwyższą jakość i wydajność. Nakłady na prace badawcze przynoszą wymierne zyski i gwarantują firmie bezpieczną egzystencję.

 • Bob

  Wow, nie wiedziałem, że nagle raporty dostały głosu i zaczęły coś twierdzić. Bardzo ciekawe.


reklama