czwartek, 13 listopada 2008, Epoc

Nieco historii – Motorola StarTAC, czyli pierwszy telefon z wibrą

rex
 • auto_joker

  Mam jeszcze taką Motorolkę StarTac 70 w kolorowej wersji kupioną w końcu lat 90-tych i do dzisiaj działa. Jednak współczesne karty SIM jak mi powiedziano w serwisie GSM maja ciutkę inne napięcie i to może powodować zakłócenia. U mnie czasem nie reaguje jak ktoś dzwoni. Natomiast co jest w tym telefonie najbardziej istotnego. Minimalne promieniowanie działające na organizm – kilka krotnie niższe niż przewidywały ówczesne normy GSM przy zachowaniu bardzo wysokiej czułości. W warunkach gdy w tej samej sieci inne komórki milczały, ja ze swojej mogłem swobodnie rozmawiać. Musiała być tylko wysunięta antenka.

 • Irys

  Mam taką Motkę na dużą kartę w pełni sprawną z ładowarką, właśnie musze tylko zakupić baterię gdyż już padła…

 • andrzej

  Raz widziałem go na allegro. Ale faktycznie nie działa w Polsce. Co do starszych. To 75 trafiają się. Ale baterie do niczego z racji wieku. 130 mają padnięte wyświetlacze. Dotyczy to 90% egzemplarzy wada techniczna. Baterie można odbudować z paluszków akumulatorków ale długo nie pochodzą. Egzemplarz którego aktualnie poszukuję to 75 na dużą kartę w drewnopodobnej obudowie.

 • maylo

  mam startaca 2004 ale nie działa w pl systemach 🙁

 • http://www.komorkomaniak.pl Epoc

  Niestety, ten model nie był dostępny na naszym rynku. Jeśli nie masz zamiaru upuścić kraju, to ta motka raczej ci się nie przyda – pracuje tylko w CDMA.

 • Kamel

  Mam pytanie.Czy jest możliwość kupienia modelu startac 2004 w Polsce?


reklama