>
Kategorie: LG Newsy Telefony

Kup smartfon LG w RTV Euro AGD i zgarnij licencję na Navitel Navigator

NAVITEL Poland (niedawno rozdawaliśmy na mobiManiaKu nawigację tej firmy), w kooperacji z LG przygotował promocję, w ramach której do wybranych smartfonów zakupionych w sieci sklepów RTV EURO AGD dodana zostanie darmowa licencja na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator.

– Klienci uwielbiają promocje organizowane przez duże sieci sklepów, ponieważ mogą w ten sposób wejść w posiadanie ciekawego urządzenia wraz z wartością dodaną, jaką w tym przypadku jest mapa Polski w naszej aplikacji nawigacyjnej. To dobry moment, gdyż zbliża się sezon wakacyjnych wyjazdów. Nabycie markowego smartfona wraz z licencją na mapę działającą offline i dożywotnio aktualizowaną to prawdziwa okazja. To jednak nie jedyny motyw długofalowej współpracy z LG, gdyż promocji będzie więcej.

– podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska

W akcji promocyjnej udział bierze pięć smartfonów LG – LG Magna, LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon oraz LG Leon 4G LTE.Aby otrzymać licencję na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator wystarczy po zakupie smartfonu uruchomić go i pobrać mapę. Do każdego promocyjnego urządzenia przypisany jest kod aktywacyjny.

Navitel Navigator umożliwi sprawdzenie informacji o warunkach pogodowych, informacji o korkach na trasie, pozwoli na rezerwację noclegu na Booking.com, a także pozwala na ostrzeganie innych członków ruchu poprzez dedykowany komunikator. A do celu poprowadzi Cię chociażby Zbigniew Urbański.

LG Magna – specyfikacja

  • Wyświetlacz: 5-calowa matryca o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), zagęszczenie pikseli wynosi 294
  • Procesor: MediaTek MT6582 o taktowaniu 1.3 GHz (wersja 3G),
  • GPU: Mali-400MP2
  • RAM: 1 GB
  • Pamięć NAND: 8 GB, możliwość dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika microSD
  • Kamera: 5 Mpx
  • Aparat: 8-megapikselowy przetwornik z diodą doświetlającą LED
  • Komunikacja: modem 3G (HSPA+ 21Mbps), pojedynczy slot kart micro SIM, moduł sieci bezprzewodowej pracujący w standardzie N, odbiornik GPS z A-GPS i rosyjskim GLONASS, Bluetooth 4.0, port micro USB 2.0
  • System: Android 5.0 Lollipop
  • Akumulator: 2540 mAh

LG Spirit / Spirit LTE – specyfikacja

  • Wyświetlacz: 4.7-calowa matryca o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), zagęszczenie pikseli wynosi 312
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 410 – 4-rdzeniowa jednostka o częstotliwości taktowania 1.2 GHz (wersja LTE) / MediaTek MT6582 o taktowaniu 1.3 GHz (wersja 3G)
  • GPU: Adreno 306 / Mali-400MP2
  • RAM: 1 GB
  • Pamięć NAND: 8 GB, możliwość dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika microSD
  • Kamera:1 Mpx
  • Aparat: 5 Mpx / 8-megapikselowy przetwornik z diodą doświetlającą LED
  • Komunikacja: modem LTE (cat.4) / modem 3G (HSPA+ 21Mbps), pojedynczy slot kart micro SIM, moduł sieci bezprzewodowej pracujący w standardzie N, odbiornik GPS z A-GPS i rosyjskim GLONASS, Bluetooth 4.0, port micro USB 2.0
  • System: Android 5.0 Lollipop
  • Akumulator: 2100 mAh

LG Leon / Leon LTE – specyfikacja

  • Wyświetlacz: 4.5-calowa matryca o rozdzielczości FWVGA (854 x 480 pikseli), zagęszczenie pikseli wynosi 220
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 410 – 4-rdzeniowa jednostka o częstotliwości taktowania 1.2 GHz (wersja LTE) / MediaTek MT6582 o taktowaniu 1.3 GHz (wersja 3G),
  • GPU: Adreno 306 / Mali-400MP2
  • RAM: 1 GB
  • Pamięć NAND: 8 GB, możliwość dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika microSD
  • Kamera: VGA
  • Aparat: 5-megapikselowy przetwornik
  • Komunikacja: modem LTE (cat.4) / modem 3G (HSPA+ 21Mbps), pojedynczy slot kart micro SIM, moduł sieci bezprzewodowej pracujący w standardzie N, odbiornik GPS z A-GPS i rosyjskim GLONASS, Bluetooth 4.0, port micro USB 2.0
  • System: Android 5.0 Lollipop
  • Akumulator: 1900 mAh,
Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Operatorzy
  • T-Mobile

Zrezygnuj z najnowszego Galaxy. Jego poprzednik ze Snapem 8 Gen 3 jest teraz w świetnej promocji

Samsung Galaxy Z Flip6 to składany smartfon koreańskiego giganta. Nie jest to najnowszy model, ale…

21 listopada 2025
  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

Na takie smartfony czekam w Polsce. To zabójca flagowców z 8500 mAh i Snapdragonem 8 Elite Gen 5

HONOR szykuje dużą premierę. Nowy HONOR GT 2 Pro może mocno zaskoczyć specyfikacją na czele…

21 listopada 2025
  • Promocje

Król RTS w rekordowo niskiej cenie. Epic Games właśnie wystawił go za 13,48 zł

Command & Conquer to niekwestionowany król RTS. Seria zadebiutowała w 1998 roku i od tego…

21 listopada 2025
  • Newsy
  • Nothing
  • Telefony

Nothing potwierdza start aktualizacji systemu Nothing OS 4.0 bazującego na Androidzie 16

Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…

20 listopada 2025
  • Operatorzy
  • Play

Operator obniża ceny o 20 złotych. Jeśli go brać, to właśnie teraz

Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…

20 listopada 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

Przegrzewający się OnePlus nie radzi sobie ze Snapdragonem – to problem telefonu, na który tak mocno liczyłem

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…

20 listopada 2025