, Newsy Orange

Orange ma od teraz najlepszy abonament na rynku!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kill649

  Ale pewnie tylko jeden abonament promocyjny można miec?
  T-mobile super fajnie ale jak się okres promocyjny skończy to dopiero ciągną z klienta. Inna kwestia zgody marketingowe są juz w nowych Jumpach.

 • Pepino

  Czym tu się podniecać? Virgin Mobile za 30zł nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórki, nielimitowane smsy, 2GB netu, bez żadnej umowy, a na wakacje dają chyba nawet 5GB.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

  @Bodzio – to już jest cena z rabatem

 • bodzio

  Rozumiem że jak wezmę oferte Super Smart Plan Multi Open 59.98 (z telefonem) i posiadam telefon stacjonarny w Orange, to przez caly okres umowy będe płacił 30zł mniej czyli 29,98zl ! Tak ?

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

  @Riddick1500 – że tak wtrące korzystam okresowo z LTE w Orange i mam szybkość większą niż sugerujesz 😉
  Poza tym Twój sposób na tanią ofertę w Play również łączy się z szeregiem kombinacji, nie tylko Orange tak postępuje, to norma.

  • Riddick1500

   Damian
   Nie mówię ze Orange nie ma szybszego LTE. Chodzi o zapisu w regulaminie tych promocji, poszukaj, przeczytaj to będziesz wiedział o co chodzi. Podpowiem że już od 59.90 (mowa o abonamencie bez urządzenia) nie ma ograniczeń co do szybkości w LTE Orange (no oczywiście po za tymi które stwarza sam nadajnik – jego obciążenie).
   Ale w tańszych ofertach Orange daje prędkość LTE w opcjach do 5Mb i 10Mb a to już mało ma wspólnego z LTE
   Co do oferty w Play to ja wiem że to kombinacja, pisałem o tym. Chodzi mi bardziej o tytuł artykułu i do niego się odniosłem z tym abonamentem w Play

 • Riddick1500

  Panie Pawle
  Ja wiem że jest napisane i co jest napisane a czego brakuje [min. tego że w abon. za 29.99, coś co nazwali LTE (chodź nie wiem czemu, bo co najwyżej to tylko H) działa z zabójczą prędkoścjà do 5Mb]
  A co do dodatkowych usług to sam Pan sobie odpowiedział. Niby najtańszy abonament ale dadatkowo muszę płacić min. 29zł za coś co jest mi niepotrzebne, że o samej neostradzie i utrzymaniu łącza nie wspomnę.
  Czyli podsumowując żeby mieć najtańszy abonament za komórkę w cenie 29.99 muszę płacić co najmniej 59zł – gdzie tu logika pytam?

 • Riddick1500

  Reddd nagiąłem rzeczywistość tak samo jak autor tematu, a może nawet trochę mniej 🙂
  Żeby dostać taką ofertę musiś najpierw przez 18 miesięcy mieć jaką kolwiek droższą ofertę w tej sieci, bodajże można w to wliczyć także mixa. Potem wypowiedzenie umowy i w ostatnim miesiącu jej trwania bez większego problemu (jak wiesz co w trawie – sieci play, piszczy) dostaniesz taką ofertę, na 18 miesięcy, potem przechodzi na czas nie określony. A na Gb jest kod

 • redddd

  daj link do tej oferty play za 19,90 !

 • Riddick1500

  Śmieszny tytuł artykułu.
  Drogi autorze nie wprowadzaj ludzi w błąd. Żeby dostać takie ceny trzeba mieć albo samą neostradę albo telefon stacjonarny w orange. Dodatkowo do samej neostrady jest „haracz” w postacji utrzymania łącza w wysokości, jedyne 29.24.
  Więc pytam gdzie tu najlepsze warunki na rynku skoro trzeba spełnić tyle warunków dodatkowych?
  A co do samych ofert to play także oferuje abonament za 19,50zł z nielimitowanymi połączebiami na wszystkie komórki, stacjonarne, nielimitowne sms/mms i 250mb internetu. Dodarkowo za 9,9zł mamy pakiet 2gb internetu. I najważniejsze brak ograniczeń w LTE takich jak w orange, czyli do super hiper maks 5mb – kurcze co to za LTE jak ma niższe prędkości niż H+
  NALa drugi raz radzę dokładnie zapoznać sie z ofertą a potem dopiero pisać ahy i ohy 🙂

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Przecież jest napisane, że musisz posiadać usługi stacjonarne.

   • http://gravatar.com/orillombicymn orillombicymn

    Brawo Paweł za twój komentarz.
    Popieram Riddick1500 – iście onetowy tytuł artykułu. Zapewne sponsorowany.

 • Blazej C

  @Hubert. Dzieki

 • Hubert

  nie ma dokladnej daty, ale nie wyobrażam sobie ze tego nie zniosą. To roaming to zaden koszt dla operatorów, to nabijanie klientow w butelke. UE to podbno jedno Państwo.. to niech dadza wszedzie te same warunki np w kwestii telefoni komorkowej

 • Judas

  Nie zniosa bo sie nie dogadali, opy zablokowali ta ustawe i pewnie poczekamy sobie z kilka lat na roaming bez limituw

 • Blazej C

  @hubert. Mam pytanie jest już dokładna data zniesienia roamingu. Wiesz coś na ten temat. Pozdrawiam

 • Hubert

  W Plusie w SmartDom minuty w roamingu 120 mozna wykorzystać na polaczenia z polski na zagraniczne numery w unii europejskiej, w Orange mozna tylko dzwonić z innych krajów do polski i odbierać, natomiast z polski do unii jest normalnie platne… Po co takie promocje jak i tak za niedlugo zniosą roaming i beda plaskie stawki.


reklama