, Android Newsy Smartfony Technologie Telefony ZTE

ZTE pokazuje, że ramki smartfona też mogą być interaktywne (wideo)


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Bardzo fajny pomysł związany z wykorzystaniem ramek. Dlaczego z nich rezygnować skoro można z powodzeniem jeszcze je do czegoś wykorzystać? Fajnie, że ktoś jeszcze myśli w tej branży i próbuje coś nowego wprowadzić w życie? Jestem na tak w kwestii aktywnych ramek.

 • Zeomek

  Podobna funkcja jest w Sharp Aquos X którego używam od kilku tygodni – ramek również brak 🙂 Ma on tzw. grip sensor, czyli czujniki w bokach obudowy które sprawiają że ekran jest podświetlony tylko gdy trzyma się go w dłoni. Na początku myślałem że to akcelerometr, ale nie, faktycznie jest wbudowany czujnik w bokach obudowy 🙂

  A można go kupić tu:
  www.bludiode.com/sharp…02sh-black

  • wi

   Czyten sharp aquos ma j. Polski, czy działa w nim lte na naszych czestotliwosciach oraz czy mozna zapłacić za niego kartą czy przelewem?

   • Zeomek

    Polskiego nie ma, ma Japoński 🙂 Nie no ma i też Angielski i całkowicie daje radę z klawiaturą typu Swiftkey ma również Polski T9. Są wszystkie aplikacje googla. A więc ja mam Lyce i nigdy mnie nic poza HSPA+ nie obchodziło i to działało idealnie…ale od zeszłego tygodnia mam też LTE 🙂 Lyca aktywowała a Sharp mnie zaskoczył i również obsługuje.

 • jotek44

  Nie wróżę Nubii 9 na rynku europejskim aż tak dużego popytu jak w Chinach. Specyfikacja nie powala na kolana, cena mało zachęcająca a w tym czasie w Berlinie zadebiutują gorące nowości Apple, Samsunga, LG i Motoroli, które wśród zasobnych klientów z Europy zachodniej cieszą się większym uznaniem.

  • Grzegorz93

   Jak specyfikacja nie powala, to co oczekujesz?

 • mezuin

  To robi dużo większe wrażenie aniżeli wygięty wyświetlacz w samsungach.


reklama