Wreszcie, po prawie trzech latach oczekiwania, zobaczyć możemy kolejną wersję popularnego Tweetdeck’a, czyli aplikacji bazującej na Adobe AIR, łączącej w sobie prostą obsługę platform takich jak Twitter, Facebook, Linkedln, Google Buzz, Foursquare i MySpace, w zakresie współpracy z API (Application Programming Interface). Użytkownicy Tweetdeck’a mogą otrzymywać na bieżąco tzw. tweet’y (krótkie wiadomości do 140 znaków) oraz przeglądać profile innych użytkowników.
Nowa wersja Tweetdeck’a została przebudowana od podstaw i celuje w bycie szybszą, schludniejszą oraz efektywniejszą opcją niż starsze wersje. Najważniejsze funkcje nadal pozostały te same – interakcja z wieloma serwisami naraz, filtrowanie i organizacja treści oraz schemat kolorów (no dobra, to nie jest najważniejsze). Gruntownym zmianom został poddany między innymi system nawigacji po serwisach. Co ciekawe, autorzy tymczasowo usunęli wcześniejsze wersje Tweetdeck z iTunes. Według ich twierdzeń, Tweetdeck 2.0 jest całkiem odmienną, nową opcją – nie wersją rozwojową starszych odsłon aplikacji. Z tego też powodu, trwają prace nad podniesieniem standardu pozostałych wersji do poziomu 2.0. Ponadto, producenci pracują nad wersją na iPada. Zobaczymy, co z tego wyrośnie. Osoby zainteresowane zdobyciem tego przydatnego bajeru mają nieco ograniczone możliwości – aplikacja jest dostępna tylko pod PC, Mac i iPhone.
Tweetdeck 2.0 jest darmowy i dostępny w chwili obecnej na urządzenia operujące na iOS 4.0 lub wersjach późniejszych. Pozyskać go można z iTunes App Store. Na koniec, załączamy oficjalną prezentację z YouTube’a.
Źródło: Tweetdeck
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że coraz pewniejszym jest premiera tego ciekawego urządzenia. Składany Apple iPhone Fold…
Do premiery "nowej generacji" flagowców, które będą wyposażone w nowego Snapdragona, pozostało jeszcze trochę czasu.…
Xiaomi jest nowym liderem chińskiego rynku smartfonów. Udało im się wyprzedzić Huawei i dzięki potężnemu…
OnePlus 11 dostał nową aktualizację. Ten podwójny ex-flagowiec będzie wspierany przez kolejne 3 lata, a…
iQOO Z10x debiutuje w cenie, która kpi sobie z całej konkurencji. Przy nim nawet CMF…
HONOR Magic 8 Pro znów powalczy o tytuł najważniejszego smartfona do zdjęć na rynku. Jego…