, Newsy

5 rzeczy, których iOS mógłby nauczyć się od Windows Phone

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • nixon

  Zależy w jakim przypadku. Nie sądzę, by plagiat, który mógł narazić na poważne koszty, należał do takich sytuacji. Naprawę trudno uwierzyć w najdurniejsze wytłumaczenie, że się zapomniało. Ale o napisaniu, że tekst jest własny już nie. Śmiech na sali.
  Jednak to Wasz portal i wasza decyzja.
  Pozdrawiam 🙂

 • nixon

  To przykre, że redakcja nie wyciągnęła żadnych wniosków po wyskoku pana Aleksandra. Czy oznacza to, że daje przyzwolenie na tego typu praktyki? Szkoda, bo portal kojarzony dotychczas z profesjonalizmem, może przez to ucierpieć.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

   Nie, nie dajemy @nixon. Wierzymy, że z błędów należy wyciągać wnioski. Wierzymy też, że czasami oferowanie drugiej szansy nie jest rozwiązaniem pozbawionym racji bytu. Pozdrawiam.

 • nixon

  @AleksanderPiskorz mocno zainspirowany? To chyba jakiś żart. Tekst był praktycznie kopią artykułu. Po za tym to ciekawe, że nie zapomniałeś wspomnieć o tym, że źródło jest własne, a o dodaniu prawdziwego źródła zapomniałeś. Wytłumaczenie, które podałeś jest dla idiotów, nikt kto posiada rozum w to nie uwierzy. Gdyby nie fakt, że któryś z czytelników zauważył ten plagiat pewnie nigdy byśmy się nie dowiedzieli od Ciebie o tym. Mam szczerą nadzieję, że więcej twojego artykułu na portalu nie ujrzę.
  Dodam jeszcze, że to smutne, gdy piszący w profesjonalnym portalu nie potrafi uszanować pracy innego piszącego.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Aleksander Piskorz

  Witajcie. Faktycznie tekst był mocno inspirowany tematem wziętym z serwisu zagranicznego. Przez swoją pomyłkę podczas korekty i sprawdzania tekstu nie dodałem do niego źródła przez co wyszło na to, że jest to plagiat. Przepraszam Was za zaistniałą sytuację i obiecuje nie powtórzyć tego błędu jednocześnie mocniej przykładając się do swoich autorskich materiałów, które mam nadzieje, że równie chętnie bedziecie czytać.

 • PeBe

  o fak! Ale plagiat. Miazga. Należą się przeprosiny czytelnikom i podanie źródła.

 • Filolog

  czemu mam wrażenie, że jest to po prostu kalka z tego artykułu a nie własny pomysł?
  http://pock…dows-phone

  • up

   O lol

 • Adamo1139

  @up Popieram, nie czytałem dokładnie artykułu, wiec się wcześniej nie czepiałem. Bezprzewodowe ładowanie nie ma kompletnie nic do systemu, to tylko cewka podłączona do + i – przewodu od gniazda Micro usb do baterii. Pan porównuje Microsoft i Nokię, ale takie HTC, które też produkowała telefony z WP, nie ma bezprzewodowego ładowania. Co ciekawe, ładowanie przez cewkę indukcyjną jest bezpieczniejsze od normalnej ładowarki, tzn były przypadki ze złośliwymi ładowarkami do iPhone, a do bezprzewodowej ładowarki nie da się wgrać szkodnika tego typu.

 • piracisko

  Bezprzewodowe ładowanie tutaj ukazało kompletną kompromitację autora . Mam na myśli fakt że nie jest ono związane bezpośrednio z systemem a z producentem urządzeń czytaj apple i nokią . Rozumiem że miało to być porówanie software owe nie hardware owe 😉

 • ttt

  „Kolejnym elementem jest świetne zastosowane menu poprzez umieszczenie go po lewej stronie ekranu.”
  Czy autorowi chodziło w tym zdaniu o listę aplikacji? Jeśli tak to moja Lumia ma ją po prawej stronie. Chyba że autor patrzy na ekran z perspektywy tylnej klapki bądź trzyma telefon do góry nogami.

 • Adamo1139

  Manualne ustawienia aparatu – marzenie każdego androidowca, nie ufam tym aplikacjom z GP z niby tymi ustawieniami – to wszystko software, a ja chcę więcej kontroli nad hardware.


reklama