, Newsy Telefony ZTE

ZTE Star 3 zaoferuje ekran o rekordowej rozdzielczości?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mcio

  Widzę, że niektórym trzeba gwiazdką zaznaczać w miejscach gdzie pojawia się ironia…

 • http://gravatar.com/lb197 LB197

  Wpakowanie 2k w przedziale jest malo sensowne, ale jeszcze jakos ujdzie. W przedziale (7″,11″> to rozdzielczosc idealna. Pakowanie 4k to moze miec sens w wypadku 20 calowego, profesjonalnego tabletu Panasonica a nie 5 czy 6 calowego telefonu! Zeby takie cos dzialalo to wszystkie telefonu musialyby miec opcje ladowania indukcyjnego, a caly swiat gdzie bysmy nie byli musialby byc pod wplywem zmiennego pola magnetycznego, w innym wypadku bateria padnie po wlaczeniu ekranu w celu sprawdzenia godziny (zwlaszcza w dobie chudych telefonow z jeszcze chudsza bateria). Jakiej mocy obliczeniowej i grafiki do tego w wersji mobilnej by potrzeba to nawet wole nie myslec 🙂 Jezeli to wszystko ma isc w tym kierunku, to ja czekam na rozwiniecie sie projektu Ara, bo innej alternatywy na solidny telefon bez przesadzonej rozdzielczosci za niedlugo nie bedzie. Sad bat tru.

 • Mcio

  Jakiej głupoty, mają rację. Przecież przy 600ppi na 5,5″ nadal widać piksele.

  • lucypher

   Tak, tak. Smoki też widać.

  • ihate2k

   Mcio chrzanisz takie farmazony, pierw zdejmij te okulary +7,0 i potem się wypowiedz, Jan ma racje. Gdy trzymasz fona na standardowej odl. ok 20cm to na ekranie 5″ HD(ok 300PPI) nie dotrzeżesz pikseli, na 5,5″ FHD tym bardziej bo to już ok 400PPI i na tym etapie(FHD) powinny się zatrzymać smartfony, nawet te flagowe(takie postanowienie ma Huawei). Więcej pikseli = krótsza żywotność baterii.

   • Maxxx

    Trzeba przygotować podłoże pod nowe procesory, przecież gdyby pozostali na etapie HD a nawet FHD to w pewnym momencie okazało by się że chętnych na nowe układy jest coraz mniej, a tak to popatrz człowieku, jak ty sobie poradzisz bez tych x rdzeni.

 • JanNowak

  800PPI Gratuluje… głupoty…

 • just4fun

  Szkoda, że nikt nie myśli przy okazji o wydłużeniu czasu pracy na jednym ładowaniu, – nic dodac nic ujac


reklama