, HTC LG Newsy Nokia Orange Promocje Samsung Telefony

Szalona promocja w Orange do 16 czerwca

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • allan

  @Slasher
  Co do telefonów na Allegro to ważna jest opinia użytkowników o sprzedawcy. Jeżeli ktoś kupuje 100-200 flagowych telefonów w hurtowniach na Zachodzie lub na aukcji w Honkongu i tanio je sprzedaje w Polsce to opinie, które mu wystawiają użytkownicy weryfikują go jako sprzedawcę, weryfikują usługę i sprzęt! Z AliExpress korzysta już 5 milionów Polaków i kupują nie tylko skarpetki i buty, ale również elektronikę i są zadowoleni!

 • allan

  @Ashanen
  Też mam brandowany Note 4 od Orange i też mi się nic nie zacina! Ale do zakładek „Ulubione” w przeglądarce jest dodane 13 elementów. Nie można ich usunąć,ani zmienić ich kolejności! Aktualizacja do Lollipop trwała wiele miesięcy (w niebrandowanym Galaxy S5 miałem ją błyskawicznie). Telefon po spłaceniu staje się całkowitą własnością użytkownika, więc jakim prawem operator wprowadza zmiany w oprogramowanie urządzenia, których celem jest reklama jego produktów: dzwonki, tapety, TV, filmy itd.?

 • Karol

  „Szalona” oferta…A potem wypisują na fejsbukach orendżowych że to złodzieje i nie ma zasięgu i ich oszukano w umowie…Kupujecie wszak „szaloną” promocję 😉 Dlaczego nigdy nie widuje się ofert, które są jasno przedstawione na jednej stronie internetowej, lub dwóch kartkach A4 z dużą czcionką? Zawsze są jakieś gwiazdki, coś na raty, ograniczenia w Megabajtach czy nawet rozmowach. Albo potem okazuje się że soft od orange jest tak zabrandowany że nie ograrnie nawet 4GB RAMu… Zresztą…Każdy powinien wiedzieć na co decyduje się wybierając abonament.

 • M@ister

  Dokładnie, sam korzystam z Virgin Mobile. Do tego teraz do kazdego doladowania dodaja 50% więcej lub co 3 pakiet za free. Takze wnioski sa proste. Po co mi mms skoro korzystam z whatsappa?;) Limity i ograniczenia nie interesuja mnie.

  Nie wiem skad masz informacje o telefonach ze starym imei ?

 • Slasher

  @Allan: w tej cenie to wyglada mi to na ziemniaki a nie telefon.

 • allan

  Cena Galaxy S6 na raty wynosi 1920 zł.Drogo! Na Allegro jest już po 1749 zł.
  A co będzie jeśli Orange dokona brandowania tak drogo sprzedawanego telefonu? Od tej oferty-uciekać!!!

  • Ashanen

   Mam brandowanego Note 4 od Orange i nigdy nic nie zacina, aplikacje można od nich ukryć lub wyłączyć. Tyle w temacie. Proszę nie wprowadzać w błąd, chyba że wolisz super telefon z ofertą na kartę zawierającą 250 mb internetu. W dodatku polecam telefony z allegro, szczególnie te za 1800 zł z niewaznym IMEI.

   • rejk

    To Ty nie wprowadzaj w błąd @Ashanen
    W Virgin Mobile za 29 zł miesięcznie są nieograniczone rozmowy i smsy w Polsce i 5GB netu (promocja obecnie, normalnie jest „tylko” 2GB). Jedyne, czego w opór nie ma, to MMSy, ale akurat mi się nie zdarza wysłać więcej niż 3 miesięcznie, jeśli w ogóle. Do tego zero umów, rezygnujesz z usług kiedy chcesz. Na firmę też żadnego problemu nie ma – rejestrujesz numer z danymi firmy i po doładowaniu przysyłają na maila fakturę – sam tak robię 😉

   • Piotr

    Dokładnie ..też zakupiłem note 4 w orange w czasie gdy w sklepie kosztował 2999 ! Cena tel jak i abonamentu sumarycznie wyszła kilka stówek mniej niż w sklepie 🙂 Telefonik niby brandowany ale teraz już dostał aktualizacje do lollipopa i wszysko śmiga miło .

 • Noname

  Wg mnie warto skusić się na lg g3 lub htc. Choć htc mogłoby być ciut tańsze.

 • allan

  Za 9 zł LG G3 można spokojnie brać.6 miesięcy nic nie płacisz. Walcz o darmowy NaviExpert w tym abonamecie. Ja go dostałem w tamtym roku!

 • M@ister

  Tak się zastanawiam po raz kolejny czy warto brać G3 od orange.? Ktoś brał ? mocno brendowany? Od kilku już miesięcy przymierzam się do kupna G3, Najlepszy wariant kosztować mnie będzie nieco ponad 1400 złotych, rata wyjdzie delikatnie ponad 60 dyszek do tego musze doliczyć 29 złotch miesięcznie na karte. Od orange dostaje to samo z tym, że jak przeniosę numer przez pół roku nic nie płace. Co wybrać ?


reklama