, Android Newsy Phablety Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 5 z samowysuwającym się rysikiem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • greeg

  Zbędny bajer i kolejna rzecz do potencjalnych usterek… No ale trzeba coś nowego wciskać ludziom mówiąc im ze bez tego nie mogą żyć 😀 Za to płacą sztabowi ludzi w szajsungu.

 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoatregoat

  a ja mialem problem z wysunieciem rysika. dobry pomysl

 • Apek

  MaM note 3 i dosyć często korzystam z rysika, ale nie wiem czy to nowe rozwiązanie ma jakiś sens, dla mnie jego wysunięcie nie sprawia żadnego problemu

 • marek

  Sam rysik to przeżytek miało to sens 10 lat temu gdy największe ekrany miały 2,6 cala i ciężko było trafić ikonę , a dziś to zwiększenie kosztów , rozmiarów i wagi przy niewielkich korzyściach .

 • jotek44

  Posiadam Note 3 i z rysika na przestrzeni 2 lat skorzystałem nie więcej niż 10 razy. Większość jego funkcji dostępna jest przy pomocy palca, więc dla mnie osobiście temat wysuwania rysika jest nieistotny. Faktem jednak jest, że jego ręczne wyciąganie (w przypadku Note 3) nie jest zbyt wygodne. Przypuszczam, że podobnie rzecz wygląda w Note 4. Jeśli ktoś często używa stylusa, to zapewne nowe rozwiązanie może mu w tym pomóc ! Pozostaje pytanie, czy cała operacja nie będzie bardziej czaso- i pracochłonna od dotychczasowej. Druga kwestia to wpływ wagi magnesów na ogólny ciężar phabletu. Uważam, że Samsung nadał sprawie rangę znacznie przekraczającą rzeczywiste potrzeby i oczekiwania klientów. Wygląda to na kolejny chwyt marketingowy.
  ..

 • Blażej C

  Kolejna rzecz ktora bedzie zuzywac energie a baterie wciaz bez zmian.

  • http://121212111211 4545454

   bateria bedzie miala 4100 a ntoe 34 ma 3220 WIEC JAK BEZ ZMIAN??

 • zibi

  Brak slow…. samowysowajacy sie rysik alez udogodnienie. Czyzby ludzie byli az tak prozni ze trzymajac smartfona nie chce im sie go samemu wysunac? Mam nota 4 i nie wyobrazam sobie ze moze to byc pomocne w jakim kolwiek stopniu nawet gorzej bo chyba lepiej wysunac samemu rysik niz pisac wzor albo nowic do telefonu. Lepiej niech popracuja nad czyms innym a nie takim bezuzytecznym gadgetem.

 • Krzysztof

  Szczerze mówiąc ja w swoim Note 4 rzadko używam rysika. Jeśli już korzystam to do przeglądania stron www bo palec nie zawsze jest dobrze rozumiany 🙂 A Nota kocham za baterie idealny partner do pracy 🙂


reklama