, Newsy Sony Ericsson

Murtazin: Sony Ericsson sprzedany i zamknięty

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • buuu:)

    Oprogramowanie według mnie robią genialne. Do tego aparat fotograficzny bije nie jeden telefon, a na czym traca? że stawiają niestety za dużo na jave. może nei tyle na jave, co brak oprogramowania GPS. Smartphony mają duże możliwośći, java obecnei staje się dodatkiem do telefonów. Co jest dziwne oprogramowanie na smarty pisze się w javie, jednak chyba interpreter, czy sam system działania programów napisanych w javie na smarty jest o niebo lepszy od natywnych aplikacji jar. Ja przynajmnej zawsze byłem pod wrażeniem oprogramowania SE b, jednak umoczyli na obsłudze GPS. Jakby rozwinęli tę gałąź, myśle że mieli dużą szansą na wielki powrót na rynek.

  • http://www.gsmManiaK.pl Maciej

    Może to i bzdury, ale warto mieć je na uwadze. SE faktycznie zanotował zysk za pierwszy kwartał tego roku, ale koniec ery obniżonych podatków obnażył problemy firmy. Znaczny spadek przychodów i wypracowanie kilkunastu milionów euro zysku nie mogą wywoływać euforii w firmie (zwłaszcza, że zyski wynikały z oszczędności, a nie sprzedaży). Nowe urządzenia wchodzą na rynek, ale mogą się okazać łabędzim śpiewem. Nie wiemy ile SE wydał na realizację tych produktów i czy koszty związane z tą imprezą nie były przysłowiowym gwoździem do trumny. Gdy Murtazin pisał pod koniec ubiegłego roku, że Nokia wejdzie w sojusz z Microsoftem, to także wiele osób mówiło, iż te doniesienia są niedorzeczne. A dziś czekamy na pierwsze smartfony tego aliansu. Nigdy nie mów nigdy 😉

  • Michael

    To sa jakieś totalne bzdury! Po pierwsze – SE zanotował zysk za pierwszy kwartał tego roku mimo, że sprzedał mniej telefonów. Po drugie – dopiero co na rynek wchodzą nowe modele, które śmiało mogą konkurować z telefonami innych producentów, więc w tej chwili tego typu rewelacje brzmią co najmniej niedorzecznie, bo nie wiadomo, jak sprzedadzą się nowe modele.


reklama