, Android Newsy Samsung Telefony

Samsung ogranicza zamówienia na podzespoły do Galaxy S6 i S6 Edge

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • KK73

  @Nazir, czy Zenfone sprzedany? Bo nigdzie nie widzę Twojej opinii o nim.

 • KK73

  Prawda i tyle. Ładny ale ma to co ma prawie każdy. Obecnie testuje Meizu m1 note 829 zł i tak naprawdę to nie widzę powodu do zakupu czegoś za 2000 zł. Internet działa świetnie, e-mail działa świetnie, aparat ok, Wi-Fi świetne, 4g ma, wyświetlacz świetny AAA i bym zapomniał BATERIA 3100 i 4.40 cały czas na włączonym wyświetlaczu a ma jeszcze 42% o godz 9.30…. sorry Samsung ale nie i nieprędko tak. Tak naprawdę jedynie seria Note Samsunga wnosi coś dobrego do funkcjonalności i jak Samsung to tylko Note.

 • allan

  Niby urządzenie flagowe, a potem okazuje się, że nie ma slotu na kartę pamięci,bateria jest niewymienna, nie ma nadal radia FM…Flagowiec,który kosztuje duże pieniądze powinien być kompletny! Jak na razie to poziom trzyma LG G4!Tak jak się zmienia operatora, tak spokojnie zmieni się producenta na takiego dla którego ważne są potrzeby klientów!

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Pierwszy urok i fascynacja przemija bo cena 3000 zł. zabija sprzedaż gdy za 2000 zł. można kupić śliczny Huwaei P8 i zasadniczo mieć to samo poczta kontakty i net 🙂

  • nick

   Przy takim podejściu to i Motorola Moto E za 400zł wystarczy…

   • Preza

    Ale taki jest fakt. Kupiłem co prawda Edge, ale uważam, że SCamsung przegiął z ceną w tym roku.


reklama