, Akcesoria Artykuły Nokia Symbian Telefony

Nokia C5 – opinie i komentarze

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • monika

  Mam telefon od niedawna, przerzuciłam się ze sprawdzonej Nokii 6300 (która służyła mi ponad 7 lat, a jej żywotność zakończyła się w wyniku wypadku).Teraz śmiało mogę powiedzieć, że NIE POLECAM NIKOMU NOKII C5-00….Oprócz fajnego wyglądu ma same wady, które stale odkrywam.Bardzo się zawiodłam, telefon absolutnie nie jest wart swojej ceny.
  Ma skomplikowane menu (standardowe nokie mają dużo bardziej przystępną obsługę). Mnóstwo niepotrzebnych aplikacji (to również opinia znajomych, którzy uwielbiają wszelkie nowinki techniczne). Bardzo kiepsko przystosowany kalendarz. Praktycznie niewyczuwalny sygnał wibracji. Kłopotliwe pisanie smsmów (dużo zbędnego klikania;bez opcji „ostatnio używane” po poprzednim wysłaniu wiadomości lub „ulubione”)Za każdym razem trzeba wybierać adresata wiadomości od nowa.Nie pokazuje się nadawca wiadomości na ekranie głównym a jedynie komunikat „nowa wiadomość” po otrzymaniu smsa. Koperta sygnalizująca nowe wiadomości mała, prawie niewidoczna. Gdy ktoś telefonuje odebrać można dopiero przez wybranie opcji”odbierz”po otwarciu dodatkowego menu!!! co jest dla mnie absurdem! potwierdzenie odbioru zieloną słuchawką nie jest możliwe!!
  zapisywanie nowych kontaktów też jest nie do końca właściwe (w poprzednim modelu,jeśli próbowałam wpisać ten sam nr telefonu lub podać takie same imię i nazwisko w kontakcie to każdorazowo pojawiał się komunikat: „opis kontaktu już istnieje.Zastąpić?” w nokii C5 nie ma takiej opcji. Można zapisać ten sam kontakt wiele razy(sprawdzałam). Nie ma widocznego podziału na pamięć wewnętrzną telefonu i kartę pamięci,co dla mnie też jest wadą… i inne, mniej lub bardziej irytujące mankamenty.

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Sam byłem zdziwiony jak ktoś w ogóle może korzystać z GPSa na wyświetlaczu o takiej przekątnej. Jednak rzadko który użytkownik zwrócił na to uwagę, widać aż tak bardzo nie przeszkadza 😉

 • Heman

  Ekran 2.2” 🙂


reklama