, Gry i aplikacje Microsoft Newsy Telefony Windows Phone

Więcej szczegółów na temat aktualizacji Windows Phone 7


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.gsmManiaK.pl Michał

  Co do Windows Vista to pozwolę sobie się nie zgodzić z wypowiedzią @T. Mam podobny laptop co wspomniany, a Vista jest nadal kiepskim systemem operacyjnym. Nie umywa się do starego XP czy też do nowej „siódemki.” I zgodzić się muszę z wypowiedzią @Fw_190 – dzisiejszym standardem na rynku elektroniki jest „wymuszanie” przez koncerny zakupu nowego towaru poprzez „uaktualnienia” – które wcale nie tak rzadko okazują się być gorsze niż starsze rozwiązania (patrz: XP vs Vista – XP jest systemem który do dziś daje sobie nieźle radę nawet na całkiem zaawansowanych maszynach – a Vista jak była dziurawa, tak jest).

 • http://www.infolotnicze.pl Fw 190

  Na pewno po części masz rację, ale… OPTYMALIZACJA!!! Dziś już nikt tego nie stosuje. Produkuje się gry, programy i systemy, które wymagają zakupu nowszego sprzętu i biznes się kręci.

 • T

  Bardzo słuszna decyzja. Bo za słaby sprzęt ludzie winiliby Microsoft a nie swoje skąpstwo.
  Windows Vista był bardzo dobrym systemem operacyjnym i na moim noebooku z dwurdzeniowym procesorem 2.2GHz i 3GB RAM chodził doskonale. Ale niestety producenci masowo sprzedawali notebooki z Celeronami i 1GB, które działały tragiczne a media zwalały winę na Windows Vista. Gdyby Microfoft uniemozliwił instalację Visty na tandetnym sprzęcie to by nie było problemów.
  Klienci są ze swej natury głupi i trzeba ich zmuszać do słusznych wyborów.


reklama