, Microsoft Newsy Phablety Smartfony Windows 10

Czy to specyfikacje Lumii 940 i 940XL?

Nokia Lumia 930 / fot. gsmManiaK.pl

Nokia Lumia 930 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • em

  Nie rozumiem jednego; dlaczego nie mogą przeprowadzić czegoś w rodzaju referendum smartfonowego… jakiej wielkości smartfony chcielibyście widzieć, z jakiego materiału etc. Czy to takie trudne i kosztowne w dobie internetu…

 • Tirinti

  Za duży ekran i za wysoka rozdzielczość a jeśli jełop elop maczał w niej palce to pewnie bez microSD.
  Zamiast marnować kasę na tandetne lumie, Microsoft powinien w USA kupićkilka milionów HTC One for Windows i sprzedawać je globalnie z 25% zyskiem.

 • FireFrost

  WQHD na 5.2 z procesorem, który się nie nadaje do takiej rozdzielczości? Rok 2015 na rynku mobilnym będzie rokiem szrota.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Jeżeli pojawi się taka Lumia z ekranem 5,5 cala i mniejsze ramki jak w Mate’7 to kupię a jak ma to być kolejna śliska kobyła jak Lumia 1520 i nie wygodna do noszenia non stop to ponownie kupię coś z android

  Ponieważ zaczyna się ciekawa sytuacja że aplikacje od MS i tak mam na system od Google to po co kupować mniej wygodą Lumia za kolosalne pieniądze .

 • raaaf

  Fajny smartfonów ale już ma wady brak gniada micro sd , brak 4 gb ram bo ma 64 bit procesor i słaba bateria najlepiej 3800 , wadą jest mały ekran 5,2 cala mógłby mieć 5,5 cala.

  • krzysiwonka

   I jeszcze jeden brak……. Dual Sim na które wyczekuje w prawdziwym flagowcu. W końcu telefony z dolnej i średniej półki mają duals. Dlaczego zapominają o tym we flagowcach?

 • Jakub

  Zależy jeszcze jaki design czy ten z Lumii 930 czy 1520? No i oczywiście czy windows mobile 10 będzie hitem czy shitem, tu jest kwestia być albo nie być na rynku dla tego działu, no chyba że chińscy producenci smartfonów będą wspierać finansowo windowsa


reklama