, Newsy Samsung Technologie

10nm od Samsunga już w 2016 roku

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek44

  Samsung nie musi się obawiać o swoją przyszłość, bo jeśli nawet sprzedaż smartfonów spadnie, to popyt na ich procesory i wyświetlacze wyrówna ogólny bilans. Samsung wyprzedza rywali w w wyścigu technologicznym o 2 lata i to zapewnia mu bezpieczeństwo w dłuższej perspektywie. Dalekowzroczna strategia szefów Samsunga sprawdza się od początku istnienia firmy. Przemyślany rozwój i trafne priorytety przekładają się na ciągłe pasmo sukcesów. W tym czasie japońscy giganci utracili swoje pozycje, bo spoczęli na laurach. Kiedy się obudzili było już za późno na dogonienie Samsunga, Apple, LG czy Lenovo.

 • Blażej C

  Nie od dzis wiadomo ze Samsung i Apple to jak stare dobre malzenstwo. Strasznie sie nie nawidza lecz jedno bez drugiego zyc nie moze. Brawo.

 • fafik

  A jak dojdą do 0nm, to co będzie dalej ???

  • http://gravatar.com/lb197 LB197

   A jak dojda do 0 nm to bedzie dziwne. Jak uda Ci sie zrobic tranzystor ktory bedzie ale go nie bedzie to zawolaj 🙂 I jak dojda do momentu, w ktorym juz nie bedzie sie dalo nic zrobic, to pewnie beda szukali nowych zabawek, np grafenu albo na co innego wpadna 🙂

 • kaftan

  Jak nie będą im szły telefony to moga iść droga sony w przypadku i ich aparatòw


reklama