Jeżeli jesteście posiadaczami urządzeń z linii Nexus, a konkretnie tych modeli oznaczonych cyferkami 4 i 5 (oba są wspólnym dziełem LG i Google) to mamy dla was dobre wiadomości. Android Lollipop w wersji 5.1.1 już bardzo niedługo trafi na wasze urządzenia.
Google parę godzin temu zamieściło na stronie internetowej obraz systemu dla tych urządzeń. Co najważniejsze, ruszyła również aktualizacja OTA (Over-The-Air) dla pierwszych urządzeń I wkrótce będzie się rozprzestrzeniać wśród kolejnych. Chciałbym w tej chwili po raz kolejny zwrócić uwagę niektórym niecierpliwym uzytkownikom, że jest to proces stopniowy i nie wszystkie Nexusy 4 i 5 dostaną je jednocześnie.
Najnowsza wersja Androida ma przede wszystkim naprawić błąd pamięci, który najbardziej dokuczał właśnie użytkownikom linii Nexus z czystym Lizakiem na pokładzie. Objawiał się on m.in. samoczynnym zamykaniem się aplikacji pracujących w tle czy wymuszaniem częstego przeładowania ekranu głównego. Miejmy nadzieję, że tym razem Google rozwiązało te problemy.
źródło: Google via androidcentral
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
OnePlus Pad Lite przed premierą zdradził 100% specyfikacji i design na renderach. To rozsądny tablet…
POCO F7 w końcu zdradził wygląd. Nadchodzący do Polski bestseller Xiaomi otrzyma świetny design, który…
vivo X200 FE ma potencjał zostać jednym z nielicznych kompaktowych flagowców, które zostaną oficjalnie zaprezentowane…
Nikt mi nie wmówi, że przy takiej promocji istnieje lepszy smartwatch do 1000 złotych niż…
Nowa wersja OxygenOS 15 trafiła do superśredniaka OnePlus 13R. Producent w aktualizacji zadbał o praktyczne…
Po tygodniu urlopu ManiaK Tygodnia powraca w 13 odsłonie. Tym razem będzie o wielkich bateriach,…