Yota zapowiedziała nie tak dawno temu nową wersję kolorystyczną oraz dużą aktualizację dla swojego dwuekranowego smartfona, YotaPhone 2. Mimo to firma nie spoczywa na laurach i przymierza się do szturmu na Stany Zjednoczone. Aby podołać temu zadaniu postanowiono zorganizować zbiórkę na portalu Indiegogo.
A jak idzie ta zbiórka? Całkiem nieźle. Pełną kwotę, czyli $50.000 zostało zebrane w ciągu trzech godzin. Osoby, które postanowiły dorzucić $500 otrzymają telefon YotaPhone 2, darmowy pokrowiec oraz trzy miesięczną subskrypcję BookMate, co pozwoli wykorzystać pełny potencjał tylnego ekranu E-Ink. Warto również dodać, że rynkowa cena urządzenia ma wynosić aż $600 więc ta oferta, która pozwala na zaoszczędzenie $100 jest całkiem atrakcyjna. Kiedy osoby wspierające zbiórkę otrzymają swoje telefony? W sierpniu, mimo, że oficjalna premiera została zaplanowana na sierpień tego roku. Moim zdaniem jest to trochę dziwne zagranie i według mnie pierwszeństwo powinny mieć osoby, które wsparły tę akcję.
Szczerze powiedziawszy jestem bardzo ciekaw tego urządzenia. Chętnie przetestowałbym go i na własnej skórze sprawdził jak sprawuje się ten dodatkowy wyświetlacz E-ink. Osobiście sam pomysł wydaje mi się fenomenalny i zastanawiam się dlaczego do tej pory żaden z gigantów nie poszedł tą drogą i nie wprowadził podobnego rozwiązania u siebie. Moim zdaniem taka innowacja jest o wiele ciekawsza niż nieustająca i nic nie dająca wojna na rdzenie.
Źródło: GSMArena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…