, Android Motorola Newsy Smartfony

W sieci pojawiła się Motorola Moto G trzeciej generacji

Moto G2 / fot. Motorola

Moto G2 / fot. Motorola

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • hajla

  Byłoby genialnym posunieviem ze strony Motoroli gdyby nowa motka miała te same wymiary, cały wygląd ten sam aby nie trzeba było zmieniać dodatkowych akcesoriów.

  Gdyby miała snapa 610 +2gb RAM + tylna kamerę 13 mpix i przednia 2 mpix + bardziej pojemna baterie to bym brał w ciemno.nawet za 1000 (moto 2 gen była za 800 zł)

 • Marcin

  Moja Moto G2 wygląda inaczej niż ta na zdjęciu 🙂

 • mcio

  A mi wydaje się, że specyfikacja jak najbardziej prawdopodobna. Gdy wychodziła moto g 1 generacji, motorola udowodniła, że można zapakować dobre podzespoły do telefonu,sprzedać go relatywnie tanio i jeszcze na tym zarobić. Zauważcie, że snap 400 już ma kilka lat i powoli zaczyna pojawiać się w low endach, więc czas najwyższy, żeby jego miejsce zajął snap 610, 615 lub może jakiś mediatek.

 • amun

  4.7cala najlepszy rozmiar

 • Raiven

  Na zdjęciu widzimy Moto G pierwszej generacji. Serio tak trudno uniknąć tak prostych błędów?

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Arek Morawski

   Niestety serio, na rynku jest milion telefonów i ciężko znać specyfikację każdego z nich i dokładny wygląd, zwłaszcza, że rzadko różnią się detalami. Ale dziękuje za zwrócenie uwagi, już poprawiam.

   • Raiven

    No to inaczej. Na jakiej podstawie zamieszczono to, a nie inne zdjęcie z podpisem Moto G2? Właśnie ze względu na milion telefonów łatwo się pomylić, wrzucanie zdjęcia jeżeli nie jest się pewnym jak wygląda jest kiepskim pomysłem, a wstukanie kilku liter w google i sprawdzenie danych i fotki telefonu na mgsm lub podobnym portalu to kilka sekund i ma się pewność.

    • http://www.gsmmaniak.pl/ Arek Morawski

     Już odpowiadam – na tej podstawie, że w źródle było opisane jako G2, więc nie miałem żadnych podstaw, żeby w to wątpić. Naprawdę sugerujesz, że zrobiłem to specjalnie bo mam złą wolę? Uwierz mi, że nie, nikt nie jest idealny i każdemu zdarzają się wpadki, to jest normalne…i ludzkie:)

     • pafko

      Lubię ten portal, ale ostatnio zauważyłem masę tego typu artykułów-zgadywanek. Na początku mnie to śmieszyło, teraz po prostu drażni, że jest sobie taki artykuł jak powyżej, o telefonie na który czekam. Klikam i co? Zdjęcie innego telefonu, specyfikacja noo to w sumie też nie wiadomo, taka bądź taka. Czy może to zdanie z ekranem oznacza, że występuje w dwóch wariantach? A w sumie to nieważne, bo sam autor pisze, że w to nie wierzy. W artykuly na PA, do którego odwołuje się redaktor, ktoś przynajmniej wyciągnął jakieś wnioski z tej sytuacji. I czy naprawdę wklejenie zdj innego telefonu zamiast screenshotów strony produktu z flipkarta ma jakikolwiek uzasadniony sens?

      Czasem mam wrażenie, że „redaktorzy” na tym portalu dodają tego typu nic nie wnoszące artykuły, żeby sobie jakieś statystyki nabić.

 • Karol

  Moim zdaniem, powinni dac cos lepszego niz snapek 400 i 1 gb ram. Na ta chwilę to juz za slabe podzespoly.
  Technika idzie do przodu i to co jest podane w przecieku snap 600 i 2 gb ram bylo by juz ok. Bateria tez by się przydala 2500min.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

  5 cali ok, więcej nie trzeba – to optymalna przekątna. Do tego HD wystarczy jak najbardziej, wyższa rozdzielczość też nie jest jakoś superistotna.
  Mam nadzieję, że Moto G3 zachowa dobry stosunek ceny do jakości


reklama