, Newsy Orange Virgin Mobile

Bez limitu za 30 złotych w Orange na kartę

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • skynet

  Przeniosłem się do Virgin Mobile po analizie ich ofert- jest prosto -kupujemy pakiet i mamy spokój na cały miesiąc.Wszystko w 1 pakiecie ,nie trzeba pilnować jakiś wazności konta,jakiś dodatkowych rzeczy ,bzdur jak w innych ofertach,Korzystam z pakietu za 29zł -rozmowy,sms bez limitu do wszystkich sieci włącznie ze stacjonarnymi oraz 2gb neta.Prosto i genialnie.

 • janusz

  a na stacjonarne też to działa?

 • jj

  Posiadam ofertę Virgin na kartę od 2 miesięcy i sobie chwalę. Za 29 zł otrzymujemy nielimitowane smsy i minuty do wszystkich sieci oraz 2gb internetu. Płatne są jedynie mmsy, o ile dobrze pamiętam 0,19gr za sztukę(radzę to jeszcze sprawdzić dla pewności). W tej chwili oferta Virgin jest bezkonkurencyjna – jak wynika z tego newsa w orange jest o 6 zł drożej, natomiast w Red Bull Mobile (play) i Nju Mobile(orange) zapłacimy za taką ofertę 39zł.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Te wszystkie oferty bez limitu są o kant potłuc i się okazuje po zapłaceniu że internet ma limit 2GB-5GB na 30 dni a lejek w którym nie daje się już nic w necie zrobić nazywają bez limitu

  Korzystam z Play Onlaine na kartę za 45 zł. i przynajmniej jest na 30 dni *100GB, aczkolwiek szybkość nie jest rewelacyjna i zasięg tylko sprowadza się do masztów P4 .
  Pozwala na stały mobilny dostęp do netu dorszy lub lepszy 🙂

  Raczej z doświadczenia i posiadanych sim kart do netu , nie polecam Orange na kilka różnych problemów z tą siecią .

 • chwalipięta

  A moja mama ma w virgin mobile na karte za 29zeta bez limitu do wszystkich.

 • Adamo1139

  Czy jest to (mój wyższy post) dobra oferta?

 • Adamo1139

  W t-mobile mój tata dostał ofertę umowy na 18miechów za 29zł miesięcznie (3 pierwsze miechy za free), bez limitu na komórki, no limit na stacjonarne, no limit na sms/MMS, chyba jeden lub dwa GB neta na MC

 • Maciek

  Beznadzieja – cały orange


reklama