Kompaktowe wersje flagowców Sony chyba jako jedyne na rynku godne są swojej nazwy. Nie są to tylko okrojone do granic smartfony ze średniej półki cenowej, które z dużą wersją łączy najczęściej tylko zbliżony wygląd. Takiej wersji doczeka się również dostępna tylko w Japonii Sony Xperia Z4.
Jak donosi jedna z rosyjskich stron internetowych, urządzenie nazwane Xperią Z4 Compact, o oznaczeniu kodowym SO-04G ma zadebiutować już 13 maja. Ja jednak, wbrew tym doniesieniom w nadchodzącym modelu upatrywałbym kolejny produkt z przeznaczonej dla Japonii linii A, której poprzednie modele były oznaczone odpowiednio jako SO-04E (dla Xperii A) i SO-04F (dla Xperii A2). Wynika z tego dość jednoznacznie, że urządzenie najprawdopodobniej będzie nazywało się Sony Xperia A3 (bądź 4) i podobnie jak poprzednicy nie opuści rynku azjatyckiego.
Nam pozostaje czekać na to, co Sony przygotowało dla świata. Jak na razie nie wiadomo, czy Sony zdecyduje się wkrótce wypuścić nowego flagowca, czy urządzenie z wysokiej, ale nie topowej półki z mocną specyfikacją. Jedno jest pewne – Japończycy muszą działać, gdyż sytuacja działu mobilnego jest nie najlepsza i całkiem niezłe urządzenia z półki średniej mogą mu nie pomóc.
źródło: mobiltelefon.ru
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Do sieci trafiła specyfikacja maluszka dopełniającego serię Honor Magic8. Model Mini przenika się z wersją…
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…
Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…
Kompaktowy telefon z przepotężną baterią oraz z rewelacyjną specyfikacją może jednak zostać anulowany. Mowa tu…
Wydawałoby się, że Apple to synonim dbałości o każdy detal i skrupulatnej kontroli jakości. Tymczasem…