, Amazon Android Gry i aplikacje HTC Microsoft Newsy Nokia Samsung Telefony Windows Phone

Ofensywa Windows Phone 7

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kiksatit

  Odpowiednia cena dla urządzeń z WP7 to około 500 zł, więcej bym za nie nie dał;]. Ciekawe kto to kupuje ?? Dużo ciekawszym jest np. HTC HD2.

 • m2marek

  1200 z „groszami” to dobra cena za takie telefony, ale firmy uważają, iż od bogatego narodu (chyba liczą, że w głupków) można wyciągnąć więcej.
  Obawiam się, że takie obniżki mogą być wyprzedażą – fochem na układ z Nokią – i końcem produkcji przez niektóre firmy. Na szczęście w przypadku WP7 aktualizacje nie zależą od producentów sprzętu (nie licząc Samsunga, który widać wyjątkowo się obraził).

 • Jakubieni

  Obaj się chyba szaleju najedliście, bo gadacie jak potłuczeni ! Zero wiedzy ! Po co to japać żeby sobie tylko „pokrzyczeć” ?
  Zastanów się jeden z drugim o co Wam tak naprawdę chodzi !

 • T

  Jak narazie to tylko obiecują ale nic nie robią.
  Jeśli chodzi o aplikacje to liczy sie jakośc a nie ilość a najlepsze aplikacje są pisane na zamówienie na WM6. Wszystkie te markrty to gadgetowe śmieci.

 • http://www.infolotnicze.pl Fw 190

  Wszystko pięknie ładnie. Niech będzie milion aplikacji dzięki którym można puścić bąka telefonem. Każdy niech znajdzie tonacje dla siebie. Tylko niech przy tym będą tak podstawowe funkcje jak kopiuj wklej. Nie wspomnę już o multitaskingu z prawdziwego zdarzenia. Ma być tak jak na Windowsie. W tej materii bieda. tylko mameo działa jak należy.


reklama