Sony nie odpoczywa i rusza z kolejnymi aktualizacjami do Androida 5.0.2 Lollipop. Tym razem nadeszła kolej na Xperię T2 Ultra (D5303), która dostaje Lizaczka na Tajwanie, w Czechach i Niemczech oraz Xperię C3 (D2533), dla której nowe oprogramowanie dostępne jest na razie tylko w tym pierwszym kraju. Zapewne wkrótce aktualizacja zostanie udostępniona w kolejnych regionach, a o dostępności na naszym rynku zostaniecie natychmiast poinformowani, jak tylko się pojawi.
Jak widać Sony aktualizuje również urządzenia spoza serii Z. Pozostaje sobie zadać pytanie, czy jest to jaskółka nadziei dla użytkowników innych urządzeń od Japończyków, czy jednak wyjątek potwierdzający regułę. Ale chyba nie ma się co oszukiwać – aktualizacje dla smartfonów innych niż flagowe to zjawisko rzadko spotykane.
Warto w tej chwili zwrócić uwagę na to, że proces udostępniania aktualizacji systemowej jest długoplanowy i stopniowy – nie następuje on jednocześnie dla wszystkich urządzeń, o czym użytkownicy często nie pamiętają. Bądźcie cierpliwi 🙂
źródło: gsmarena.com
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…