, Android Newsy Plus Samsung Telefony

Plus: Samsung Galaxy S6 i S6 Edge w ofercie. Sprawdź, ile zapłacisz

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MACIEJOS

  No i w zasadzie na taką promocję czekałem. Teraz mam SG 3 w Orange i już mi ten Orange bokiem wychodzi. W domu muszę chodzić po pokoju, żeby rozmówca mnie słyszał, jakaś porażka. Sąsiedzi z Plusem jakoś nie mają takich problemów z zasięgiem. To promo dla przenoszących numer jest więc w sam raz dla mnie, dają nowiutkiego Samsunga Galaxy S3, abonament za free przez pół roku i jeszcze uchwyt do auta jako wisienka na torcie. Biorę!

 • maciejas

  W sumie dobrze to wygląda. Topowe modele, ceny też niczego sobie, ale za dobry model trzeba zapłacić. Za to w Plusie jest to wygodne, bo sieć mają dobrą. Tzn i połączenia głosowe i net mobilny. Pakiety też dość bogate, po praktycznie wszystko nielimitowane, więc Plus tu daje radę.

 • mcio

  Ceny w zasadzie takie same jak u innych operatorów. Myślę, że przy obecnych ofertach na kartę, lepiej jest zaopatrzyć się w telefon bez brandu. Nie musimy oglądać badziewia zainstalowanego przez operatora i czekać na aktualizacje. Jeszcze do niedawna byłem innego zdania, ale odkąd jestem w Orange, odniechciało mi się brandowanych telefonów. Kiedyś na korzyść ofert abonamentowych, przemawiała ilość minut, smsów i pakietów internetowych, które dostawaliśmy, ale te czasy już za nami i obecnie oferty na kartę w niczym nie odbiegają od abonamentowych, a nawet są atrakcyjniejsze . Jeszcze tylko rok na smyczy orange i witaj pre-paid 🙂

 • Andrzej

  I znów ten opis pod zdjeciem 17 zł. …. wczoraj mozna było kupic s6 na stronie producenta i odebrać telefon z ładowarką indukcyjna w paczkomacie 16 kwietnia:)


reklama