, Gry i aplikacje Newsy Pozostali Smartfony

Szef Nintendo kpi z gier na smartfony

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • iPhone

  Polityka Nintendo zawsze byla taka wypuszczamy coś nowego i robimy siano……..I prawda jest taka że mają racje mnie osobiscie gry na smart fony nie ciągną fakt faktem nie są one jakoś specialnie dopicowane i nie mówie tu ografice z kosmosu tylko o całoksztalcie,bardziej mnie interesowały emulatory i programy do homebrew.

 • m2marek

  Smartfony są ZŁE – nie dają zarobić Nintendo. Tracą oni programistów nie potrafiąc zachęcić do swojej platformy, a pewnie wielu też rezygnuje wybierając… większe zyski.
  Nintendo od dłuższego czasu promowało się jako platforma „okazyjna” a nie dla profesjonalnych graczy. Niestety, już dziś telefony dużo lepiej się sprawdzają jako konsole przenośne, a „jutro” telewizory zastąpią ich konsole stacjonarne. Wpływa na to i powszechność użytkowania smartfonów i prosty, szybki i TANI sposób dystrybucji oprogramowania w tym gier. A o to dbają „niedzielni” gracze – nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy na sprzęt, by raz na jakiś czas się móc z niego skorzystać, ani wydawać setek zł czy dziesiątków $ na jakąś gierkę.
  Dużo lepszą drogę obrało MS i Sony oferując możliwości, które nie szybko znajda się w telewizorach, a „przenośki” przesunęli do telefonów.

 • on

  zwyczajnie chce zarobić prezentując swoje dziecię, ale i tak ma się co bać bo co z tego, że teraz gry na smartphony są jakieś tam, z czasem jakaś tam grafika zintegrowana z procem pociśnie te lepsze gry i z czasem i 3d na telefony wyjdzie i 3ds Pana Iwaty pójdzie hej, wszystko zależy od niego, szkoda nintendo game boy był ok.


reklama