, Android Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy A8 (SM-A800F) z aparatem 16 Mpx i ekranem 5.7″

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Blażej C

  Asus zatrudni sie u nich i zmien to. Co by Samsung nie zrobil to zawsze znajdzie sie idiota ktory wie lepiej. A najlepiej zacznij sam produkowac smartfony i pokaz swiatu jak powinno wygladac idealne oznaczanie poszczegolnych modeli.

 • Asus

  Galaxy A3, A5, A7, A8, ma być jeszcze A4, A6, no i pewnie pójdą po bandzie i dadzą jeszcze A1, A2, A9 !! Tylko jestem bardzo ciekawy, jakie oznaczenia dostanie 2 generacja tych modeli za rok ??!! Mimo iż jestem posiadaczem smartfonu od samsunga, to wstydzę się za tego samiego i jednocześnie zastanawiam się, czy on nie ma choć trochę wstydu i rozumu, robiąc takie rzeczy dalej z tym nazwewnictwem ! Dlaczego nie wypuścił w tym roku A1 i co roku kolejna generacja, tj.to było i jest z rodziną ‚S’?! Może droga generacja będzie oznacza A5, tylko będzie nawiasie nie , (SM-A500F) tylko (SM-A501F) lub (SM-A600F) może zamiast literki ‚F’ da literkę ‚G’, a może kolejny rok zaowocuje z nową rodziną i zamiast rodziny ‚A’ będzie rodzina ‚B’ itd ! Co za id….ci pracują w tej firmie i wymyślają nazwy do swoich produktów ?!

 • Skafander

  A dziś wyszły już A7 dualsim i E7 Dualsim, sprawdźcie sami. A7 jest w wersji z Exynosem 5433 i HSPA+ lub Snapdragon 615 i LTE:

  www.bludiode.com/index…tr=a7+dual

  www.bludiode.com/index…tr=e7+dual

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Bardzo dziękuję za informację. Za chwilę ją wykorzystam.

 • DanSlenders

  I pewnie będzie w przeliczeniu na nasze za 2,5 k.
  Owce to termin, który przestaje być zarezerwowany dla wielbicieli Jabłka

  • MarioBros

   Chyba sam nie rozumiesz ostatniego zdania które wybazgrałeś.


reklama