, Android LG Newsy Promocje Smartfony Telefony

Promocja | LG G2 mini w niższej cenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wi

  Hmmm, jaka ‚okazja dnia’?, wypychają starocie, proste

 • ja

  Po tych komentarzach jednak się ciesze że wybrałem lg l9 ii a nie g2 mini. Mi gps chodzi dobrze (tylko długo łapie fixa ok 15 minut a na lumi 735 5 sekund) ale ogólnie jest ok.

 • DanSlenders

  GPS to kwestia szczęścia, jednym chodzi lepiej, innym gorzej – kwestia egzemplarza 😉
  Przyciski z tyłu mi psikusów nie robią, a po pół roku użytkowania mogę z czystym sercem stwierdzić, że mi nie spowolnił.
  Ale wiadomo jak to jest – wszystko zależy od konkretnego egzemplarza i użytkownika, generalnie plusy górują nad minusami i w kwocie ok 500 zł jedna z najlepszych opcji 😉

 • spastr

  Jako były posiadacz tego telefonu napiszę kilka swoich uwag. GPS kompletnie nieużyteczny, raz kiedyś złapie fixa i to na kilka sekund. Podczas jazdy na odcinku ok. 80 km z Yanosikiem przynajmniej 30 razy miałem komunikat o utracie połączenia z satelitami. Następna sprawa, jadąc pod słońce tył telefonu się nagrzewa dodatkowo od promieni słonecznych. Firma LG wymyśliła aby wtedy przyciemnił się ekran. Po przyciemnieniu ekranu kompletnie nic nie widać na wyświetlaczu. Problem znany wśród użytkowników telefonów LG. Po okresie używania ok. pół roku koniecznie trzeba przywrócić telefon do ustawień fabrycznych bo zaczyna wyraźnie zwalniać i przycinać. Tylne przyciski, przyznam, że są wygodnie, ale po kilku miesiącach zaczął się sam włączać aparat i robić serie zdjęć w kieszeni. Albo włącza się Quick Memo. Nigdy nie chodziłem w obcisłych spodniach. Czasem jak dzwonił telefon to nie można odebrać rozmowy bo wyświetlała się lista szybkich odpowiedzi sms. To tyle krytycznych uwag. Telefon ma też wiele plusów, jednak w mojej sytuacji przeważyły wady i pozbyłem się gada.

 • Arrczi

  GPS w samochodzie nie do użytku,
  Stream nagranych filmów kamerką na tv tnie

 • DanSlenders

  Jak za nówke w sklepie ta cena jest w sam raz, ale wiadomo że na Allegro można mieć za 500 zł nowke od operatora.


reklama