, Android Ciekawostki Newsy Open Source

Rośnie wartość Cyanogena

CyanogenMod 12 /fot. phonearena

CyanogenMod 12 /fot. phonearena

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ja

  Nazir@ a dla ciebie tylko aktualizacje się liczą i gdy telefon nie dostanie aktualizacji to jest do śmietnika? Z takim tokiem myślenia życzę powodzenia.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Śmiać mi się chce z mitów o cudownym CM , raczej kompletny bubel bez aktualizacji do lollipop a do tego spada jego udział na smartfonach bo coraz mniej modeli ma wsparcie od CM .

  Skandalem jest to że CM nawet Oppo N i OnePlus nie zaktualizował do dziś a co dopiero inne smartfony na których ludzie zainstalowali CM10 lub CM11 do dziś nie ma w OTA żadnej poprawki aktualizacji .

  • borsuk_20

   @Nazir
   To pokazuje, że jesteś totalnym laikiem. To, że telefony siedzą na CM10 lub CM11 i nie mają aktualizacji do nowszej wersji (CM12) nie jest spowodowane tym, że tam nie chcą aktualizować, a to, że to jest uzależnione od aktywnego opiekuna. Sami zaznaczali, że będzie mniej telefonów, żeby wyeliminować niepotrzebne problemy z systemem dla telefonów, które mogą tego nie obsłużyć. Jeśli nadal posiadasz SGS2 to wiedz, że jego opiekunem jest obecnie Lysergic Acid i już niedługo będzie wsparcie od Cyanogen Team zaczynając od CM12.1 (Android 5.1). Na tę chwilą obecną są aktualizacje dla niego w wersji nightly (CM11).

   • homer1

    Jeśli się orientujesz to może mi powiesz co z CM 12 dla Galaxy S3 (3G)? Czy ma on swojego opiekuna czy został wykreślony z listy wspieranych modeli? Na zdrowy rozum jeśli stary S2 posiada opiekuna i może liczyć na CM12 to tym bardziej zdecydowanie nowocześniejszy model powinien otrzymać nową wersję systemu.

 • anonim

  Proszę pamiętać, że firmy nie tworzą kodu otwartego z dobroci serca. Zawsze stoi za tym jakiś interes. Przykład: firmy inwestują w rozwój wirtualizacji w jądrze Linux aby osłabić konkurenta (vmware). Tak samo google stworzyło androida nie żeby zarabiać ( przychody są marginalne) ale aby osłabić konkurenta (Apple).

  Inwestycja w cyanogen ma za zadanie głównie osłabić Google, które zdobyło pozycję dominującą na rynku (jak dawniej apple)


reklama