, Android HTC Newsy Telefony

HTC Desire 816 otrzyma Lollipopa w kwietniu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • fundacja

  Nie stety nic nie dało nadal 3 godz trzyma:/ a może ja serio z niego tyle korzystam ale nie gram samo WiFi strony fb. Muzyka muza na słuchawki brutto ze 2 godz. Mam gear fita gdzieś czytałem że drenuje baterie ale nie nie wynika to z wykresów. Kondycja baterii jest opisana jako dobrą. Juz sam nie wiem. Na ładuje go na maks na week i zostawię niech leży ciekawo jak bd schodzić z niego .

 • fundacja

  @AdamO.wykonałem ten format bateri. Zobaczymy efekty. Ladowalem go od poniżej 10 % tak jak pisałes a następnie restart i do 100 % ale właśnie z oczekiwaniem tych 10 min czy po prostu do komunikatu 100 % ?

 • fundacja

  Ok dziekuje serdecznie zaraz się z tym zapoznam:)

 • Adamo1139

  @Fundacja, proces formatowania baterii opisałem w temacie dotyczącym pierwszych wrażeń Pana Arka Morawskiego z LG Spirit. Sprawdzaj w gsam battery monitor napięcie przy około 1% i przy 100%, ale Sprawdzaj na wyłączonej ładowarce, inaczej wyniki są błędnę. Albo sprawdź napięcie na baterii w momencie, w którym, jak piszesz, sam Ci się wyłącza.

 • http://gravatar.com/zo1ty zo1ty

  Z tym Sense 7 to nie wiem skąd macie tą informację – bzdura

 • jack2858

  A mój Note 4 dalej nie ma. Kpina. Nigdy więcej samsunga

 • Jj

  Ja się pytam, gdzie Sense 7 na M8 😀

 • Fundacja

  Ja nadal na aktualizację s 4 do loli. Miała być na koniec roku ale jak widać nadal nie ma jak zawsze. To samo co roku. Zawsze wychodzi po premierze nowego urządzenia i zawsze wychodzi jakas odsuwa. To moj ost model z ich stajni ile można to tolerować co roku jest to samo. Co ost zaczęło mnie irytować to bateria mi pada jak szalona ze 4 razy musze go ładować na dzień a wcześniej max dwa i nie użytkuje to jakoś więcej nie wiem co się dzieje z nim ustawienia fabryczne nic nie dały. Nadal to samo programy od baterii itp nic nie pomagają. Zdarza mu się ost w wyłączyć przy 10 % procent bateri itp. Nie wcześniej tego nie było jakoś jest to podejrzane czy przypadkiem nie są one tak nastawione ze wariuja po dwóch latach. Bo nic nowego na nim nie mam a się pierdo.. z nim nie wiadomo czemu. Tak samo zwlekanie z aktualizacji. Myślałem nad s 6 egde na koniec roku ale myślę że jednak niech się pierDl.. Żeby wdawać się w ich co roczna MlucKE. Jedyna recz jaka trzyma mnie przy samsungu to małe ramki i brak klawiszy na ekranie co mnie zniechęca do innych marek. Za bardzo nie wiem jaka ich nie ma nawet. Wole wziąć juz Nexusa i żeby normalnie mi działal tel a nie ładować go w nie skończoSC. I mieć aktualizacje na czas. Poczekam ciekawo ile te nowe ich telefonii bd trzymać na bateri czy nie bd sypać się w pył przy upadku

 • HTCdzeky

  ciekawe co z desire 610

 • Adamo1139

  Jak to będzie 5.0.x to padnę…


reklama