Motorola ponownie rozpoczęła proces wdrażania systemu Google Android w wersji 5.0 Lollipop dla modelu Moto X pierwszej generacji. Na początek z dobrodziejstw aktualizacji mogą skorzystać jedynie nieliczni.
Po ostatnich problemach z wdrażaniem systemu Android 5.0 dla Moto X, amerykański koncern postanowił udostępnić poprawioną wersję oprogramowania nielicznym użytkownikom, których zadaniem jest przetestowanie oraz raportowanie Motoroli o napotkanych problemach. Jeżeli wszystko będzie dobrze, to już niebawem posiadacze Moto X będą mogli skorzystać z dobrodziejstw lizaczka, który znacznie uatrakcyjni wygląd systemu od Google.
Niestety na chwilę obecną Motorola nie ujawniła, czy planuje w późniejszym czasie udostępnić Androida 5.1 Lollipop dla Moto X pierwszej generacji, a zatem pozostaje wyczekiwać kolejnych informacji w tej sprawie.
źródło: hdblog
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…