, Orange Play Plus Poradniki T-Mobile

A może tak kupić prąd u operatora?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Stefan

  Mniej więcej rok temu zmieniłem energię na Novum S.A. Płacę mniej niż u mojego poprzedniego operatora, a do tego to bardzo porządna i rzetelna firma. Pozdrawiam

 • Stiepan

  Jeśli komuś zależy na realnym obniżeniu rachunków za prąd to proponuje rozglądnąć się nieco szerzej. Mnie ostatnio wpadła w oko firma Axpo (nie chce reklamować, w google znajdziecie ich stronę). Są stosunkowo nowym graczem na rynku, dlatego ich oferta jest konkurencyjna. Ciekawe jest to, ze energia, którą dostarczają pochodzi w 100% ze źródeł odnawialnych, zatem korzystając z ich usługi możemy wspomóc nasze środowisko:)

 • bart

  zanim zmienicie prąd na Plusa, dwa razy się zastanówcie, od wielu miesięcy mamy dokonywane odczyty przez OSD, a plus nam nie wystawia faktur. Ciągłe reklamacje i nic, zwalanie winy na OSD, że informacji nie przekazuje, Kompletna kpina.

 • MaciekJ

  Ciekawy artykuł. Cały czas się zastanawiam nad prądem od Plusa, ale widzę, że jest dużo pozytywnych opinii. Mam u nich już kilka usług w smartdomie więc powinno być jeszcze taniej. Trzeba się będzie przejść do salony wypytać o szczegóły.

 • LucjanW

  Ja mam prąd od Plusa, pasuje mi to bo mam u nich już cały pakiet smart dom – tv telefon i neta mobilnego. Jeden rachunek – to już duży plus jak dla mnie bo nie lubię zbędnej papierologi no i zdecydowanie taniej mnie teraz prąd wychodzi niż wcześniej.

 • tyrolke

  czytam sobie czytam a tu jakaś muza nieproszona się wpiernicza… no to już nie czytam…

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Jarosław Boroński

  Kirył: Ciężko porównywać, ponieważ zmiennych jest całkiem sporo. Cieszę się jednak, że w Twoim przypadku zmiana się opłaciła.

  Paula: Jak wspomniałem wyżej, zmiana może się opłacić, jednak wszystko zależy od dotychczasowej oferty/taryfy/położenia etc.
  Doradzałbym jednak ostrożność, kiedyś Novum było znane (przynajmniej w Internecie) z mało przyjaznej strony, choć bardzo dużo mogło się zmienić w tym temacie.

  Acze: „Tesla free” – Dobre ;).

  Pozdrawiam.

 • maciejas

  Czyli Plus ma tu najciekawszą propozycję do zaoferowania. I w sumie nie to nie dziwi, bo zawsze chcą się czymś wyróżniać na rynku.

 • Kirył

  Nie mogę się zgodzić z opinią, że nie opłaca się prąd u operatora. Jakiś czas temu zmieniliśmy dostawcę na Plusa – nawet w tym zestawieniu widać, że mają najlepszą ofertę, najniższą stawkę za 1kWh, brak jakichś dziwnych opłat. Jeśli ktoś dodatkowo korzysta z innych usług Plusa albo ma smart dom, to różnicę naprawdę się odczuwa – widać ją w rachunku.

 • boba

  Jak dla mnie ludzie którzy myślą że jak podpiszą umowę na prąd u swojego operatora sieci telekomunikacyjnej będą mieli taniej to niech się lepiej dobrze przyjrzę umowie.. Już niejedna osoba nabrała się na wielkie.promocje.. Jak chcecie płacić mniej to weźcie zacznijcie oszczędzać bo nie trudno jest mieć podłączone dziesięć urządzeń i narzekać ma wysokie opłaty..

  • Taurusileo

   Tak jest! Wyłączyć wszystko i przenieść się na dworzec (to zimą), a latem na zieloną (?) trawkę.
   I wtedy zaoszczędzi się mnóstwo kasy.

   • PJX

    Ja wymieniłem stacjonarne pecety na lapki, a zwykłe żarówki na halogeny o tej samej jasności – rachunki obniżyły się dwukrotnie (i to mimo tego, że mam telewizor plazmowy, który nie chodzi „na okrągło” a tylko jak coś rzeczywiście oglądam). Zatem racjonalizacja wydatków może pomóc.

  • Paula

   nie zgodzę się bo jak się dobrze dobierze ofertę to można zaoszczędzić. nie wiem jak jest akurat u tych operatorów bo jeszcze się nie przyglądałem ofercie, ale jest wiele firm, które oferują korzystne rozwiązania. przymierzam się teraz do podpisania umowy z firmą novum, proponują mi okres gwarancji ceny na 3 lata i abonament dopasowany do tego ile prądu zużywam.

 • Acze

  I teraz powstana abonamenty typu:

  Tesla free 36zł

  600min do wszystkich
  Darmowe smsy
  2gb LTE
  1kw stable energy

  Tesla free 78zł
  Darmowe minuty
  Darmowe smsy
  16gb LTE
  5kw Stable energy

  Tesla free 125zł
  Darmowe minuty
  Darmowe smsy
  20gb LTE
  10kw Stable energy

  Tesla free 200zł
  Darmowe minuty
  Darmowe smsy
  25gb LTE
  20kw Stable enegy
  Power Bank 10000 gratis !
  Darmowe ładowanie telefonu przez call center 🙂

 • http://gravatar.com/decniety DeKo

  Kiedyś pracowałem w firmie która była tzw. sprzedawcą prądu i tak szczerze to nie opłaca się zmieniać sprzedawcy zwykłemu użytkownikowi. Firmy może zauważą jakieś oszczędności kilkudziesięciu złotych na rachunku ale dla zwykłego użytkownika jest to różnica złotówki na rachunku. Z tym, że pamiętać trzeba, że wtedy będzie dostawać dwa rachunki, które trzeba będzie płacić (dodatkowa opłata za wpłatę np. na poczcie i konieczność pilnowania zapłaty za dwa rachunki).

 • killer

  Padalec -piekne slowa,
  całkowita patologia umysłowa……………

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Jarosław Boroński

  Wycieczki ad persona – K.O. Mnogość argumentów, merytoryczna dyskusja – podobnie. Tytuł artykułu? Celowy wybieg. Złośliwość – bezcenna.

 • lukaszturbo

  padalec. wspaniale to ujołeś

 • Padalec

  Dawniej do baru „pokrzep się” zachodził węglarz, druciarz czy inny grabarz i mówił do wyglądającego podobnie jak on barmana :nalej prądu! I barman lał mu do musztardówki wódkę czystą. Każdy wiedział, że kopie prąd z gniazdka i czysta ze szkła. Dzisiaj namnożyło się filozofów którzy nie rozumieją prostych określeń. Ale swoje głupie żony tytułują małżonkami a swoim własnym psom petryfikują grzebieniem sierść na brzuchu. Jak tak dalej pójdzie to pasażerowie w metrze będą mimochodem dyskutować o poziomie promieniowania gamma w zależności od odległości od czarnej dziury. Mamy będą zaś opowiadać niemowlakom w kołyskach o powodach dla których Nietzsche rzucił się z łkaniem na szyję dorożkarskiego konia. Kurde. Istny armagedon.

 • qwas

  Jeden ch.. czy nazwiesz prąd czy energia i tak zapłacić trzeba

 • natkapynia;)

  Swietny a przede wszystkim logiczny przekaz 😉 dla mnie juz wszystko jasne!

 • kukinda

  Drogi autorze. Kupujemy energię elektryczną a nie prąd.


reklama