, Newsy Samsung Telefony

Samsung B550 Xcover 3. Klasyczny twardziel

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wojtek

  Jedyną rzeczą, którą bym zakwestionował to stwierdzenie: „telefon doskonale sprawdza się podczas prowadzenia rozmów telefonicznych – głos rozmówcy jest wyraźny, donośny i pozbawiony zniekształceń” – niestety nie mogę potwierdzić, ale niezależnie od ustawionego poziomu głośności podczas rozmowy, dźwięk z wbudowanego głośniczka z przodu obudowy wyraźnie trzeszczy, można się „dogadać” ale w porównaniu z 6310i czy K750i niestety lipa.

  Muzyka i radio stosunkowo dobrze gra, choć:
  – do słuchania radia niezbędne jest podłączenie słuchawek (brak wbudowanej antenki FM – szkoda)
  – do słuchania muzyki koniecznie trzeba włączyć tryb wysokiej jakości dźwięku, standardowy w pełni wystarcza do audiobooków, dodatkowo można posiłkować się ustawieniami playera i kilkoma zdefiniowanymi efektami oraz korekcjami.

  Zasięg, wytrzymałość baterii jak najbardziej satysfakcjonująca.

 • felis

  Witam
  Mam pytanie do tych co mieli wcześniej b2710 lub e2370 i mogli osobiście porównać. Jak długa trzyma bateria b550 w stosunku do tych modeli.
  A może kojarzycie jakąś dostępną alternatywę dla b550, bo jest trochę zbyt duży. Mam e2370, ale niestety często się sam resetuje. Nie potrzebuje od telefonu nic poza bardzo długim działaniem na baterii, trochę zwiększoną wytrzymałością oraz małymi gabarytami.
  Kupiłbym znowu e2370 ewentualnie b2710, ale są już niedostępne w normalnej dystrybucji. Jest wprawdzie sporo chiński podróbek na allegro, ale to pewnie będzie kiepsko działało.

 • kineskop

  telefon zapowiadał się dobrze, ale brak GPS w tak outdoorowym telefonie dyskwalifikuje go w moich oczach. Nr 1 nadal jest B2710

 • A

  Generalnie shit. Póki co solid b2710 nie ma następcy (wytrzymałość, bateria, gps, kompas, fb, synchro skrzynek e-mail, wypas). Wszystkie kolejne to zabawki

 • balon84

  Jesteście pewni , ze ten telefon pojawi sie w 2 kwartale tego roku ?

 • krasnolud

  piękny telefon. czekam bardzo na informacje o GPS i czasie czuwania i użytkowania.. gdy będzie on trochę lepszy od solida C3350 to biorę bez wahania. najbardziej chodzi mi o czas czuwania. GPS w tym telefonie to było by zbawienie. Lecz przy tym ram i pamięci.. wątpię by dało się zainstalować coś konkretnego tym bardziej tego używać bez zawieszek.. chyba że będzie opcja instalowania na karcie microSD.. oby

 • Asfalto

  Taki zwykły telefon dużo lepiej sprawdzi się na wyjeździe, w terenie niż każdy inny smartfon. Przynajmniej bateria tydzień wytrzyma.

 • Padalec

  @robin. Właśnie szyliśmy z Błażejem to wszystko na twoją miarę. Ty babciu.

 • Robin

  Gimbaza co wy wiecie? Tyle tego sprzętu sprzedajemy dla firm choćby. Wy wszystko szyjecie na swoją miarę

 • Blażej C

  @Padalec Lubie to;-) Ale fakt faktem na budoe jak znalazl

 • Padalec

  Dziadziuś kupi go babci. Bo jej wszystko leci z rąk. Ale kopytka babcia robi super 🙂


reklama