, Android Newsy Panasonic Pozostali Telefony

Smartfon VAIO to nic innego, jak dużo droższy Panasonic Eluga U2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Vestigator

  Panasonic – czyli najlepsza marka świata! I to już blisko od 100 lat. Zawsze sprzęty wytrzymałe, niezawodne i jakościowe, jeśli biorą podwykonawcę z Tajwanu to znaczy że ten dorasta do wysokich japońskich wymagań. Trzeba będzie wypróbować ten smartfon!

 • Winiarek

  Pamiętam swój stary fon Panasonica. Mam wielki sentyment za wytrzy,małość i innowację. Eluga mnie kusi 🙂

 • boo

  „To” Vaio nie ma nic wspolnego z Sony Vaio procz nazwy, ktora jak to pasjonaci dobrze wiedza, firma sobie kupila… Ani to nie wyglada, ani to… takie „bylejakosc”. A jeszcze teraz sie okazuje, ze to to samo co Panasonic tylko drozszy. Kto to kupi?

 • FireFrost

  Snapdragon 410 za 420 dolarów. Ciekawe ilu jeleni sie znajdzie

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Zasadniczo to Vaio nic nie wnosi innowacyjnego a nawet nie ma się gwarancji czy aktualizacje poprawki będą jak w przypadku badziewia na Chiński rynek

  Lepiej się jednak opłaca kupić Nexus niż Vaio

 • qwas

  Chińskie,japońskie, ruskie, amerykańskie i tak wszystko robione na Tajwanie 🙂

 • Tete

  Najpierw info-gniot typu „Ponadto marka Panasonic i Eluga wzbudza większe zaufanie, niż VAIO niebędące w rękach Sony, a zatem wybór konsumentów jest raczej oczywisty. BY POTEM: „A zanim przejdziemy do specyfikacji warto dodać, że ani VAIO ani Panaosinic nie wyprodukowali tego urządzenia, gdyż za wyglądem oraz specyfikacją techniczną stoi firma Quanta Computer z Tajwanu, która bufuje smartfony dla wielu innych i znacznie droższych firm, w tym dla Apple.”CZYLI tak naprawdę stoi za tym wszystkim jedna i ta sama firma. Wazna jest tylko marka.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Tete,
   Zasadniczo i tak to będzie niszowy produkt dla pasjonatów marki Vaio i nikogo więcej

   To tak jak w przypadku pewnych marek samochodów Alfa Romeo kupują tylko pasjonaci a inni wolą kupić Fiat lub WW

   • Linek

    Koleś, dlaczego 156 po lifcie jest lepiej oceniana od ‚paseratti’ B6? Dlaczego 159 mimo pokrewieństwa z Vectra C i 9-3 II lepiej trzyma cenę? Obecnie Alfy nie psują się, a są lepiej wyposażone, zawieszenie nie dość, że daje frajde, to w przeciwieństwie do Blachara Musi Wsiąść i Wieśwagena nie jest strasznie twarde. 3.2 V6 to najlepsza V6 swoich lat, jej brzmienia nie przebije nic w tej cenie. Kojarzysz 1.9JTD i inne późniejsze werje diesla równie trwałego(a nawet bardziej) co 1.9/2.0 TDI? Spalanie równie małe, osiągi lepsze, kultura pracy to kop po niemieckich jajach. Jest to konstrukcja.. ojej… ALFY ROMEO i fiata! Nasłuchał się o alfach z lat 80′ od ludzi, którzy myślą, że jak trzeba by rozrząd robić przy ~210 tys. to przy 220 styknie. Tego włoszczyzna nie wybacza. Golf 3, pasek b5 jeżdżone na czerwonce dadzą radę, ale nie alfa/lancia. O alfe wystarczy dbać, a wtedy mity pozostają mitami.

 • DanSlenders

  Wszędzie cwaniaki


reklama