, Acer Android LG Newsy Sony Windows 10 Windows Phone

LG, Sony i Acer zorientowane na rynek tanich telefonów

Sony Xperia M4 Aqua / fot. gsmManiaK.pl

Sony Xperia M4 Aqua / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Red

  Brakuje telefonów średniej klasy z prawdziwego zdarzenia. W zdecydowanej większości producent bierze najlepszy swój model, po czym wprowadza różne zmiany, żeby telefon był tańszy – a to plastik zamiast metalu, gorszej jakości szkło, słabszy wyświetlacz, gorszą baterię, starsze, gorzej przetestowane oprogramowanie itd. W efekcie nie mamy dobrze zaprojektowanego telefonu średniej klasy, tylko „pogorszonego” flagowca.

 • DanSlenders

  Runo owieczek cenne bardziej niż złoto

 • joohn

  Jesli chodzi o budżet apple to mają znacznie wiekszy!! (lista najbogatrzych firm-w czołówce). W powyzszej mojej wypowiedzi pisałem o obrotach nie zyskach. Ale myslisz, że stworzenie iphona z cala infrastrukturą wynagrodzeniami kosztowalo 200 mld(1/4obrotów) zł na rok? Bo ja wątpię i to bardzo. (Stworzenie np nowego opla Astry od podstaw kosztuje tylko kilka mld € bez testow) Wiem apple.. placi za innowacyjne projekty które kosztują. Mimo to…

 • Adamo1139

  Budżetu takiego nie mają. Z hajsu za już sprzedane egzemplarze, robią nowe serie

 • joohn

  Iphonow 74,5 mln sztuk w przeciagu 3 miesięcy??!!!! Cena za iphona waha się od ok 2800 do 4000 tys zl w zaleznosci od wersji. Wiadomo najwiecej sprzedaje się najtańsze urządzenia srednia niech wyniesie 2600 zł netto za sztukę? Zgadzcie się? 74.5mln sztuk * 2600 zł = 193 700 000 000 zlotych obrotu w ciągu 3 miesiecy czyli ok!? 774 800 000 000 zł na rok. Czyli można zbudowac 774 stadiony narodowe z budzetu rocznego ile mostow?… Jeśli sie pomyliłem w czymś to poprawcie mnie.


reklama