Trwa konferencja Apple, na której zostanie zaprezentowany Apple Watch. Zanim jednak to nastąpi zobaczmy jak prezentuje się firma w kilku liczbach.
CEO Apple, Tim Cook pochwalił się swoistym rekordem sprzedażowym – firma sprzedała już 700 milionowego iPhona. Wielkie zainteresowanie przyniosło również podwojenie zysków w stosunku do poprzedniego roku. To jednak nie wszystko, zobaczmy czego się jeszcze dowiedzieliśmy.
Kiedy inni producenci marzą o zwiększaniu swoich wyników, Apple z grupą swoich wiernych odbiorców z roku na rok pnie się w górę – ciekawe jak Apple Watch wpłynie na zwiększenie tych liczb.
źródło: 9to5mac
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…
Aż 6 lat prawdziwego spokoju w zamian za 1200 złotych? To, a nawet znacznie więcej…
Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…