, LG Newsy

LG w tym roku chce sprzedać 10 milionów modeli G4

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adamo1139

  A się chwalili kiedyś, że g3 jest sukcesem sprzedażowym i został sprzedany w ponad 10mln egzęplarzach

 • joohn

  Jak g4ka bedzie taka jak ostatnio zaprezentowane smartfony ze sredniej półki to nie wróży im dobrego sukcesu. Ciekw jestem czy zablysna z tematem poboru prądu?

 • ja

  @Alexinhio nakładka jest bardzo funkcjonalna lecz na słabych urządzeniach chodzi wolno nie wiem jak jest w przypadku G2. Co do pamięci 16gb starczy. Filmy i reszte mniej ważnych rzeczy będę trzymał ma pendrive otg więc pamięć to nie problem. Jednak boje się że telefon będzie lagował i że nie będzie trzymał aplikacji w pamięci ram. Poza tym czytałem o problemie z GPS w G2 objawiającym się słabym zasięgiem a co za tym idzie wolnym wyszukiwaniem satelit. A za z1 compact przemawia wodoodporność,lżejsza nakładka, mniejsza rozdzielczość (przez co procesor ma mniej do obsługi). A telefonu używam bardzo intensywnie i korzystam z wielu funkcji. nfc,aparat,oglądanie filmów,latarka,źródło informacji,gry,nawigacja,internet,aplikacje typu endomondo,hotspot wi-fi,sms,rozmowy głosowe, mierzenie pulsu (dla niezorientowanych każdym telefonem z androidem i lampą led można zmierzyć puls) a więc telefon u mnie nie ma łatwego życia.

 • Alexinhio

  @Ja mogę Ci z czystym sumieniem G2 polecić. Miałem go rok i zero problemów. Świetny aparat, dobrze zagospodarowany ekran,super funkcjonalna i szybka nakladka a i z mala pamięcią (16gb) sobie poradzilem gdyż obsługuje otg.

 • Alexinhio

  Mocno im kibicuje. Miałem G2, świetny telefon.

 • Marek

  Czy cos wiadomo o lollipop dla G2…
  Moze lepiej zoptymalizuja bo pod G3 lizak jest slaby …

 • Nexus

  W nexusie jest ok chociaż po aktualizacji do lizaka andek zjada więcej ramu. Mimo wszystko pozostaje dużo wolnej pamięci bo system nie jest zaśmiecony.

 • hajla

  G4 raczej nie będzie konkurencja dla s6. Myślę że g4 jest już produkowany i niestety z plastiku. Zatem mimo pewnie dobrej specyfikacji walczyć będzie z nexusami i moto x. HTC m9 nie biorę pod uwagę bo htc samo zaoralo się wysoka cena i wtornoscia.

 • ja

  Czy ktoś może mi opisać/powiedzieć czy w innych telefonach lg też jest takie złe zarządzanie pamięcią ram?

 • ja

  Mam telefon LG i oprócz słabego zarządzania pamięcią ram, słabej jakości dźwięku i licznych problemów (niekiedy aplikacja aparatu się nie otwiera i trzeba zrestartować urządzenie) to jestem zadowolony. Jak za tą cene to te problemy moge wybaczyć. Niektórzy moi znajomi kupili droższe a gorsze urządzenia. Najbardziej wnerwia wykorzystanie ram (prawie żadnej apki nie przetrzymuje w ram a gdy wszystko jest wyłączone to do dyspozycji użytkownika z 1gb zostaje 100-220mb). Niedługo będę go wymieniał i zastanawiam się nad lg G2 (tylko boje się zarządzania ram) lub z1 compact (zupełnie inne urządzenia xperia jest dla mnie troche za mała ale za to jest szybsza od LG i jest wodoodporna a lg troche za duże),aparat z1 compact też ujdzie, była by idealna gdyby była o ok 0,5 cala większą.

  • Wiktor

   Pół cala większe są „dorosłe” Z-etki, nie compacty 🙂

 • DanSlenders

  Życzę powodzenia, należy im się od czasów G2.

 • saa

  Lepiej niech oni aktualizują G2…


reklama