, Meizu Newsy Pozostali Smartfony Telefony

Tak sprawuje się Meizu MX4 z Ubuntu Touch (wideo)


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Acze

  Szkoda ze nikt tu nie pisze o tym że właśnie w tym telefonie wykryto program szpiegowski, do ktorego chińczycy przyparci do muru się przyznali ..

 • VanillaNinja

  Wania-to moja ksywka z czasow S.P./L.O. ale nie martw się, nie pobieram już opłaty licencyjnej. MHM, Android w wykonaniu G$$gle był złem koniecznym. Pamietacie WM 5/6/6.5 tego nawet rysikiem nie dało się przyzwoicie obsługiwać. Nie liczne nakładki na UI były troche tylko mniej irytujące. Google musiało mocno przycisnąć z Androidem po sukcesie pierwszych iPhone’ów ponieważ ich spece od futuringu (tak, jest taki zawód, aka. Trend Researcher) trafnie przewidzieli rozwój wszystkiego co smart i dotykowe. Otwartość tego systemu jest jego największą wadą i zaletą jednoczesnie. Właśnie dla tego wiąże nadzieje z Ubuntu Touch. Linux to potężny system, nie nakładka do obróbek selfików czy znalezienia drogi do Starbucks’a. W końcu jego rozwój nabiera przyzwoitego tempa. Trzymam kciuki, mam nadzieje że do końca roku będe trzymał też urządzenie z mocnym SoC i Ubuntu na pokładzie.

  • wania

   Myślę, że byłem pierwszy z tą ksywką 🙂 Tak przezywali mnie już od pierwszej klasy szkoły podstawowej, tak więc to już duuużżżo czasu temu 🙂 (obecnie mam 41 „wiosen” na karku). Tak więc z tą licencją, to nie wiadomo kto komu będzie płacił 😉

 • VanillaNinja

  Co ma wygląd ikon do rzeczy? Jak dla dla mnie mogą być nawet w 16 odcieniach szarości a i tak wolał bym takie ubuntu phone od kafelek z windowsa. Linux (Unix) to najlepszy, naj stabilniejszy i naj bardziej profesjonalny system operacyjny. Działają na nim nawet sondy kosmiczne oraz różnorakie satelity. Ciekawe czy na Windowsie udało by się wylądować próbnikiem na komecie?

  • wania

   Windows ogólnie jest ok, ale Ubuntu chętnie bym wypróbował, w końcu w obsłudze przypomina moje ulubione MeeGo.

 • wiedx

  Ikony z poprzedniej epoki a system wypuszczony za późno by powalczył o kawałek rynku, ciekawe jak wygląda kwestia aplikacji i kto się tym zainteresuje pomijając wąskie grono entuzjastów, sukcesu nie wróżę.

  • MHM

   Dokładnie to samo mówiono o Androidzie kiedy powstawał 🙂 A potem „zaopiekował” się nim Google 🙂

  • red

   Głęboko w doopie mam pierdylion bezużytecznych aplikacji. Jeżeli będzie to podobne do desktopu to mi wystarczy. Dla mnie to ma być taki mały laptop i będzie ok. A dzieciaki niech się podniecają kolejną apką do w stylu „Namierzymy kogoś numer komórkowy z dokładnością do 1 m”

 • Blażej C

  Nazir ja bym kupil Mercedasa S klasy AMG tez z ciekawosci lub po drugie gdyby mnie na niego bylo stac. Nie zasmiecaj dzieciaku forum bo juz naprawde nikt nie ma ochoty tego czytac

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Kupiłbym taki smartfon z Ubuntu z samej ciekawości

  • red

   16 już w tym roku?


reklama