, Android Newsy OnePlus Pozostali Smartfony

Nowy produkt od OnePlus, metalowy OnePlus Two i Sailfish OS

OnePlus Power Bank / fot. OnePlus

OnePlus Power Bank / fot. OnePlus


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • użytkownik

  Ależ Panowie szanowni trochę tu przeinaczeń dlatego uzupełniam:
  – Sailfish czyli Linux MeeGo Sailfish OS jest FULL Linuxem ogólnego zastosowania i nigdy nie był „ograniczony” do urządzeń Jolla – to nieprawda. Jolla jest najbradziej znanym sprzętem z tym OSem. Jest to kontynuacja i inkarnacja Nokii N9 z Linuxem MeeGo Harmattan OS. Zwróćcie uwagę że jest to pierwsza komórka działająca z oprogramowaniu opensource.
  – Jolla od zawsze (a nie ostatnio) licencjonowała Sailfisha i chętna jest do współpracy, także z Nokią jeśli tylko Nokia przestanie robić loda M$owi.
  – Sailfish działa także co najmniej na sprzętach takich jak:
  Acer Iconia Tab W500
  ExoPC
  Google Nexus One
  Google Nexus 4
  Google Nexus 5
  Google Nexus 7
  HP Mini
  HTC Desire HD
  HTC Desire Z
  Nokia N950 and Nokia N9
  O2 Joggler
  OnePlus One
  PackardBell Butterfly Touch
  Raspberry Pi2 – z powodu użytego CPU ARM Cortex-A7 CPU, Raspberry Pi1 ma ARMv6 z inną architekturą, Sailfish wymaga ARMv7
  Samsung Galaxy S3
  Samsung Galaxy Nexus
  Xiaomi Mi2
  Dlatego też twierdzenie o jakiś ograniczeniach tylko do Jolli jest nieporozumieniem tylko!
  – Sailfish powstał z Intelowskiego MOBILINa i MAEMO Nokii, zatem jest to kawał dobrze skrojonego softu i na pewno zestrojonego z Intelowskimi prockami itd. M$ tak bardzo bał się tego Linuxa że zdecydował się nawet na rozwalenie Nokii byle tylko pozbyć się konkurencji, która realnie może być zagrożeniem. Android nie jest taką konkurencją ponieważ jest to wykastrowany Linux z podmontowanym Dalvikiem, a to nie daje takich możliwości jakie ma Sailfish. Np. Smartfon z Sailfishem jest pełną Linuksową konsolą dla adminów różnych serwerów i sieci. Warto samemu sprawdzić co w nim takiego jest że społeczność nie pozwoliła mu odejść w niepamięć i rozwija go nadal.
  – I jako ciekawostkę dodam że Sailfish będąc FULL Linuxem ma wbudowane Alien Dalvik co powoduje że odpala software Androida, który rozpoznaje środowisko jako Androidowe i działa bez lagów z natywną/oryginlną szybkością! Zatem na Sailfishu możesz korzystać z softwareu natywnego Sailfisha, softwareu Androida, softwareu z MeeGo oraz z nieprzebranych bibliotek softwareu na Linuxa jako takiego i to zarówno jako binarki jaki i do kompilacji. Bez tej ostatniej pozycji jest to około 600k unikalnego softu jaki możesz używać na Sailfishu! Do tego dodam jeszcze że true multitasking powoduje że wszystkie te odpalone softy niezależnie od systemu z jakiego pochodzą mogą działać równolegle i być zmieniane in the fly – w locie bez zamrażania żadnego z nich jak to robi Android.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Czyli mamy farsy OnePlus cdn. 😀

 • Adamo1139

  ? 15$=59.25zł 59.25zł+23%VAT = 72. 87… Masz rację nie policzyłem tego, strzelałem

 • wojsed

  Adamo1139 naucz się liczyć!

 • Adamo1139

  Dodaj VAT do 60 zł i będzie powyżej 79.dobra cena.

 • WujekYahoo

  Czytam że będzie kosztować około 60 zł,klikam w link i dowiaduje się że będzie kosztować 79 zł. Arek mógłbyś się bardziej postarać i chociaż sprawdzić ten link a nie bzdury piszesz.

 • FireFrost

  To standard, że podczas ładowania część energii ulega rozproszeniu. W praktyce trzebaby pojemność każdego powerbanku pomnożyć przez mniej więcej 0,8 – wtedy wychodzi faktyczna ilość energii jaką powerbank jest w stanie oddać.

 • Adamo1139

  Mam tego powerbanka u siebie w domu 😉 wygrałem go na tym spotkaniu w Wawie. Wydajnością nie zachwyca – ze 3 i pół ładowania nexusa 4. A bateria już się ułożyła, bo był ładowany parę razy

 • FireFrost

  Te chińczyki to już sobie całkiem ładnie markę wyrobili jednym telefonem. I zdołali zbudować globalną sieć sprzedaży. Mają łeb na karku.

 • Ignorand

  „…że OnePlus One planuje takie urządzenie…”
  W tym wypadku chodzi chyba o samą firmę, więc „One” jest tutaj zbędne.
  Czuję się jak hater, ale nie takie są moje intencje. : )

 • DanSlenders

  Czyżby są tak pewni siebie, że chcą wypuszczać produkt premium w cenie zbliżonej do premium i myślą, że to się równie łatwo sprzeda jak 1+1?
  Mają jaja Chińczyki, nie ma co 😉

  • draqe

   W sumie fenomen 1+1 polegał właśnie na tym, że reprezentuje poziom topowych konstrukcji, za cenę średniaka, może doszli do wniosku że już zbudowali swoją markę ? Inna sprawa, że chętnie zobaczyłbym i prawdopodobnie nabył wersję mini, z ekranem maks 5cali,

 • Adamo1139

  Sailfish os jest też na nexusy, nie tylko dla urządzeń Jolla

 • Adamo1139

  Ciekawe, co będzie, jak już miejsc nie ma, a jeden kolega chce iść (drugi kolega wyrobił się na zapisy), czy będzie jakieś sprawdzanie? Ale tam będzie ludu z polskich serwisów technologicznych… 😉 z tąd (domniemam, że Pan się zapisał) z komorkomanii i ze spidersweb


reklama