, Newsy

Wizja KomórkoManiaka – smartfon idealny

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andy

  no wszystko pięknie a gdzie qwerty ?

 • Duźka

  Oto smartfon idealny:

  Design i wykonanie od Apple.
  Ekran o przekątnej 4 cali, rozdzielczość jak w Retina Display lub..większa 😀 Nasycenie kolorów jak od Super AMOLED. Czułość…znowu jak od Jabłuszka 😉 Pojemnościowy. Szkło to Gorilla Glass, nie zostawia smug.
  Klawiaturka ekranowa…żeby działała tak jak ajfonowa, jakieś tam dźwięki mogą być od WM7, ze Swype.
  Jeśli chodzi o oprogramowanie-byle wyglądało jak iOS i było w podobny sposób intuicyjne, poza tym dostęp do AppStore,  a reszta może być od Androida :p
  Oczywiście, mimo AppStore, a co za tym idzie, iTunes, to drugie nie jest konieczne do wgrywania wszelkiej muzy z kompa. Mnóstwo aplikacji, muzyki, filmów i książek elektronicznych za free. 
  Aparat o matrycy 8-12 megapikseli, nagrywa filmy w jakości HD, mocna lampa błyskowa. Dużo opcji wykonywania zdjęć, już na pokładzie aplikacja do ich obróbki, a w store dostępna rownież taka na miarę PhotoShopa. 
  W zestawie znajdziemy ściereczkę, której używamy co jakiś czas do przetarcia ekranu- nie za często, w końcu jest prawie ,,bezsmugowy” 😛 Oprócz tego również dobrej jakości słuchawki, wszystkie niezbędne kabelki i specjalny stylus oraz jakieś etui, pokrowiec czy bumper. 
  Ogólnie się na tym nie znam, ale…żeby miał dobre bebechy 🙂
  Niezwykle wytrzymały. Wodoodporny xD
  Jakość głośnika znakomita, tak jak i jakość mikrofonu. 
  Co do reszty…nie chce mi się pisać. Ale jeszcze jedno: cena jak dumbphone :}


reklama