, Android Motorola Newsy Smartfony

Motorola Moto E (2nd Gen.) oficjalnie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • listeq

  £109 w UK wersja LTE, przesyłka kurierska w cenie! Pozdrawiam

 • dateczq

  Szczerze już bardziej mi się podoba xperia E4. Tylko ja uważam że ta nowa motorola jest trochę za gruba?

 • MHM

  Czy Redakcja ma jakieś przecieki odnośnie terminu pojawienia się Moto G 3gen ?

 • EDMusic

  Wersja z 3G nie będzie miała Snapdragona 410 tylko … Snapdragon 200 😀 to pojechali równo teraz … zmieniam cenę z 500 zł na max. 450 zł więcej ten smartfon nie jest wart z taką specyfikacją w 2015 roku.

 • EDMusic

  Wielki plus za baterię nie spodziewałem się aż takiej poprawy … ale co z tego jak oczywiście dalej nie ma lampy błyskowej o co chodzi wstyd po prostu mamy 2015 rok … ze zdjęć widać też ze zniknął drugi głośnik, dalej smartfon jest gruby .. czyli ogólnie szału nie ma … ciekawe jaka będzie cena przynajmniej w wersji 3G to max. 500 zł powinno być … a na koniec kolejna niezrozumiała decyzja Motoroli smartfon jest w 50 krajach i Polska się nie załapała 🙂 bez komentarza to zostawię (trzecim światem jesteśmy dalej dla niektórych).

 • ja

  Przecież to troche pogorszona moto g 1gen. Bez lampy i bez hd. Chociaż dużą baterie dali bo wcześniejszych motorolach baterie były bardzo mizerne a same telefony grube. Ta motka też jest gruba ale przynajmniej ma dużą baterie. Bardzo mnie rozczarowała motorola moto g 2gen bo taka duża gruba ciężka cegła która w tym przedziale cenowym wyróżnia się tylko czystym androidem. Ogólnie jeśli do moto e dali snapa 410 to w moto g 2gen powinno być 2gb ram i mocniejszy procesor. Zobaczymy jaka będzie moto g 3gen.

 • Adamo1139

  Dół w renderze białej wersji nie najlepiej wygląda, chcieli zmniejszyć pustą przestrzeń, niestety nie udało się to tak jak w nexusie 6

 • DanSlenders

  ~650 zł za wersję z LTE. Nie najlepiej, nie najgorzej. Ale nadal brak mu lampy. Moim zdaniem ciężko będzie mu pokonać w swojej cenie Moto G LTE.


reklama