, Microsoft Newsy Operatorzy Orange Play

Przyjdź i poznaj Windows Phone 7 – wspólna akcja w salonach Play i Orange

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Galomaniak

  Byłem, oglądałem (Wrocław). Niestety pan z Microsoftu nie za bardzo siedział w temacie. Nie mógł nic powiedzieć na temat narzędzi do pisania aplikacji. Był zaskoczony np. faktem, że w WM6.5 można całkowicie zmienić wygląd interfejsu (wcześniej się spytałem, czy jest taka możliwość w WP7).

  Jeśli chodzi o sam system – działa płynnie. I tu w zasadzie się kończą plusy. Korzystanie z systemu jest mało intuicyjne (w przeciwieństwie do iPhone’a gdzie starczy wiedzieć, że przycisk służy do wychodzenia z aplikacji).

  Sam system kafelków trochę mija się z celem – są duże, a nie zawierają prawie żadnych informacji. Zdarzają się też dziwne sytuacje w stylu – mam otwartą mapę, chcę wyszukać jakieś miejsce, więc klikam na lupkę (fizyczny przycisk), a tu wyskakuje bing… Aby w mapach wyszukać trzeba nacisnąć lupkę na wyświetlaczu…

  Generalnie wygląda jak Windows Mobile okrojony do funkcjonalności iPhone’a. Nie oferuje nic nowego, co oferował Apple.

 • tomunia

  miałem przyjemność pobawić się w salonie play LG Optimus 7 bodajże i jestem pod wrazeniem przede wszystkim solidności wykonania telefonu obsługa tez niczego sobie ekran bez rewelacji w stylu SGS ale moze to wina folii na nim, w tej chwili jak dla mnie dyskwalifikuje go jednak brak multizadaniowosci, troche mniej brak slotu mSD, aplikacji w marketplace całkiem sporo także tych darmowych

 • ximian

  „Dziwi mnie jednak, że tak dużo osób wygłasza swoją opinie na temat systemu choć nigdy nie miała go w ręce.” – takie samo zjawisko można zaobserwować w przypadku iPhone’a/iOSa.


reklama