W sadze „Z Lollipopem wśród smartfonów” nastąpił niespodziewany zwrot akcji – w sieci pojawiło się zdjęcie urządzenia z Androidem w wersji 5.2.
Zaledwie dwa tygodnie temu informowałem Was o pierwszych urządzeniach z Androidem 5.1, a już dzisiaj możemy zobaczyć informacje o Nexusie 5 wyposażonym w wersję 5.2. Czy jest to błąd systemu, czy rzeczywiście jest on w fazie testów?
Wiadomość ta jest póki co jedynie ciekawostką – kompletnie nie wiemy, co będzie oferowała ta wersja oprogramowania, a samo snucie domysłów do niczego nie prowadzi, zwłaszcza, że nie dysponujemy nawet listą nowości z wersji 5.1. Pojawienie się tak odległego oprogramowania może dla niektórych być powodem do irytacji – całkiem spora liczba użytkowników nadal czeka na chociażby podstawowego „Lizaczka”.
Jak myślicie – jest to błąd w sztuce, czy rzeczywiście Android 5.2 zbliża się szybciej niż przypuszczaliśmy? A może macie już jakieś pomysły co w nim znajdziemy?
źródło: gsmarena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
realme Watch S5 zadebiutował oficjalnie w Polsce i już możesz go kupić. Cenę ustalono na…
realme 16T nareszcie debiutuje oficjalnie w niskiej cenie, a ja zastanawiam się, czy to przypadkiem…
Serwis CarNewsChina opisuje dość niecodzienny - i raczej mało przyjemny - incydent z udziałem Denza…
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…
Dziś mam dla Ciebie najlepszą moim zdaniem odpowiedź na kluczowe dla wielu ManiaKów pytanie: jaki…